Новини / Політика     13 травня 2020 09:00

Сьогодні відбудеться позачергове пленарне засідання Верховної Ради України

Головним питанням порядку денного є розгляд так званого банківського законопроекту

Сьогодні о 10:00 повинне розпочатися позачергове пленарне засідання Верховної Ради України, скликане головою ВР Дмитром Разумковим на вимогу 158-ми народних депутатів.

Головним питанням до розгляду, безсумнівно, є проект «Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності» (т.з. банківського законопроекту). Нагадаємо, що до документу було подано понад 16 тисяч поправок. На його прийнятті наполягає МФВ, як умові отримання Україною чергового траншу.

Крім того, депутати планують розглянути зміни до Податкового кодексу України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення COVID-19, проект «Закону України про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», проект змін до Регламенту Верховної Ради України щодо особливої процедури розгляду законопроектів у другому читанні, проект «Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі» і низку інших питань. Всього – 26 питань, серед яких година запитань до уряду і заслуховування доповіді голови НБУ про діяльність банку.

Читайте: Україна приєдналась до Насіннєвих схем ОЕСР 

Також, о 14:00 планується проведення засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики. Комітет розгляне проект «Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо планування використання земель», який готується до другого читання і проект «Закону про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України» та інших законів Україні щодо функціонування Державного аграрного реєстру та удосконалення державної підтримки виробників сільськогосподарської продукції».

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що президент Володимир Зеленський запропонував надати кредитні канікули для малого бізнесу.

Читайте також