Новини / Технології     08 січня 2019 11:20

Сіті-ферми в магазинах: вертикальне землеробство в Німеччині ФОТО

У трьох німецьких торгових мережах – Edeka, Migros та Metro – овочі вирощують на очах у споживача у вертикальних теплицях за методом гідропоніки. Освітлення забезпечують світлодіодні лампи. Для кожного виду продукції умови регулюються індивідуально.

Про це повідомляє agroxxi.ru.

Берлінський стартап Infarm – один із головних постачальників у галузі вертикального землеробства на німецькому ринку. Зараз у торговій мережі Edeka в німецькому Обергаузені компанія Infarm тестує сіті-ферму для вирощування м’яти, грецького базиліку, гірського коріандру та інших трав. За умовами договору, якщо протягом року продукція отримає хороші відгуки, а бізнес виявиться рентабельним, виробництво може залишитися.

ЧитайтеУкраїнці відмовлятимуться від самогону – експерти

Фахівці Infarm працюють над розширенням асортименту: крім трав і зелені, вони хочуть пропонувати споживачам фрукти і овочі.

Стан рослин на сіті-фермі контролюється за допомогою інфрачервоних камер. Інформація надходить в аналітичний центр Infarm, де працівники приймають рішення про те, які рослини можна виставити на продаж. Лиш щойно продукцію буде продано, на її місці посіють нові рослини.

Landlord раніше повідомляв про те, що в Україні міські ферми можуть повністю замінити фермерські господарства. У Києві вже працює кілька, а у Хмельницьку студентів навчають, як займатися сіті-фермерством.

Читайте також