Про це повідомляє «Слово і діло».
У відповідь на журналістський запит у НАБУ повідомили: під час досудового слідства було встановлено, що керівники «Мрії» надавали недостовірну інформацію про прибутковість підприємств, які входять до складу агрохолдингу, кількість земель в їхній власності та врожаї. Завдяки цьому заволоділи інвесторськими $1,3 млрд. Це завдало збитків Міжнародній фінансовій корпорації (IFC), банку «ПУМБ» та низці іншим.
Читайте: З банкрута в мільйонери: як рятували Мрію
2016-го справу вело НАБУ, згодом її підслідність була визначена за Нацполіцією, потім – знову за НАБУ, а в грудні 2018-го САП врешті закрила провадження.
Також, згідно з відповіддю НАБУ, станом на 8 лютого 2019 року, матеріали вказаної справи з САП в Національне бюро не надходили.
Як раніше повідомляв Landlord, остаточне об’єднання саудівської компанії SALIC з “Мрією” завершиться у 2019 році. В планах – робота над удосконаленням технологічних процесів. А далі компанія працюватиме над синергією, аби централізувати закупівлі матеріально-технічних ресурсів, та удосконалюватиме технологічні процеси.
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!