Новини / Політика     14 лютого 2019 08:44

САП закрила кримінальну справу проти екс-керівника Мрії

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) закрила кримінальне провадження проти колишнього керівника агрохолдингу «Мрія» Миколи Гути. Йому інкримінували шахрайство. Однак, справу передавали у відання то НАБУ, то САП, а згодом і зовсім закрили.

Про це повідомляє «Слово і діло».

У відповідь на журналістський запит у НАБУ повідомили: під час досудового слідства було встановлено, що керівники «Мрії» надавали недостовірну інформацію про прибутковість підприємств, які входять до складу агрохолдингу, кількість земель в їхній власності та врожаї. Завдяки цьому заволоділи інвесторськими $1,3 млрд. Це завдало збитків Міжнародній фінансовій корпорації (IFC), банку «ПУМБ» та низці іншим.

ЧитайтеЗ банкрута в мільйонери: як рятували Мрію

2016-го справу вело НАБУ, згодом її підслідність була визначена за Нацполіцією, потім – знову за НАБУ, а в грудні 2018-го САП врешті закрила провадження.

Також, згідно з відповіддю НАБУ, станом на 8 лютого 2019 року, матеріали вказаної справи з САП в Національне бюро не надходили.

Як раніше повідомляв Landlord, остаточне об’єднання саудівської компанії SALIC з “Мрією” завершиться у 2019 році. В планах – робота над удосконаленням технологічних процесів.  А далі компанія працюватиме над синергією, аби централізувати закупівлі матеріально-технічних ресурсів, та удосконалюватиме технологічні процеси.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також