Новини    10 квітня 2022 14:59

Ринки, магазини та кав’ярні – у Києві відновлює роботу бізнес

На мапі у застосунку "Київ Цифровий" постійно оновлюють мапу бізнесу столиці, який зараз працює.

У Києві відновлює роботу бізнес: у місті працюють вже понад 900 продовольчих магазинів, 35 ринків та близько 460 кав’ярень. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

У столиці запрацювали понад 900 закладів з продажу продовольчих товарів, 173 об’єкти роздрібної торгівлі “Київхліб”, зокрема й у 10 на території Київської області у містах Бровари та Фастів.

Працюють 35 ринків, близько 460 кав’ярень, 55 пекарень, близько 340 перукарень та барбершопів, понад 110 студій манікюру, 535 станцій технічного обслуговування авто, 90 ремонтних майстерень одягу, взуття, близько 30 веломайстерень, 75 магазинів з продажу одягу та взуття, 95 пунктів обслуговування гаджетів та ноутбуків, 5 хімчисток, 75 автомагазинів та 35 мийок.

На мапі у застосунку “Київ Цифровий” оновлюють мапу бізнесу столиці, який зараз працює. Мапа також доступна за посиланням: https://bit.ly/kyiv-business.
Столичних підприємців закликають підтримати економіку: заклади, які працюють, оновлюють на мапах у застосунку “Київ Цифровий”. Щоб додати інформацію, потрібно заповнити спеціальну форму: https://cutt.ly/2DewWa8.

Читайте також: Членство рф в Раді ООН із прав людини призупинили

Нагадаємо, Україна направила до Євросоюзу детальний список допомоги, якої вона потребує для свого сільськогосподарського сектора, що має глобальне значення. Координувати допомогу буде Єврокомісія.

Ціни на продовольство у світі будуть і надалі зростати. Російські війська цілеспрямовано намагаються знищити сільське господарство та зривають посівну кампанію в Україні.

Раніше Landlord повідомляв, що у 20 областях України вже почалася посівна.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...