Новини / Політика     17 грудня 2020 17:55

Роман Лещенко: Майбутнє агросектору – у експорті готової продукції

Відродження повноцінного міністерства, розвиток експорту і розбудова переробки, наведення ладу у земельному питанні - що обіцяє зробити новий міністр агрополітики України

Верховна Рада 17 грудня затвердила на посаду міністра аграрної політики та продовольства України голову державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру (держгеокадастр) Романа Лещенка.

Як зазначив у своєму Telegram каналі пан Лещенко, «я вважаю безмежно правильною ідеєю відродити Міністерство аграрної політики в окреме відомство. Галузь, яка забезпечує понад 40% валютних надходжень до країни та 20% ВВП, цілком заслуговує на те, аби мати окреме міністерство та людину, відповідальну за аграрну політику в державі».

На його думку, сьогоднішні показники галузі – це не межа, і агросектор має потенціал для зростання. Майбутнє агросектору України в тому, щоб із одного з найбільших постачальників агросировини стати постачальником вже готової продукції і, як запевнив Роман Лещенко, в нього, як аграрія, є розуміння, що потрібно для цього зробити і ці плани будуть викладені у програмі дій міністерства та обов’язково реалізовані.

Читайте: УЗ уклала перший договір із допуску приватних локомотивів на залізницю

«За півроку роботи на посаді голови держгеокадастру ми, разом з командою, довели, що можемо втілювати в життя ідеї, які комусь могли здаватися не реальними. ми реформуємо держгеокадастр, перетворюючи відомство з репутацією одного з найбільш корумпований в якісно нову сервісну службу, передаємо землі ОТГ та відновлюємо право громад розпоряджатись землею, ми безкомпромісно боремося з корупцією в відомстві. І ці процеси обов’язково будуть доведені до логічного завершення», – наголосив Роман Лещенко.

Він запевнив, що після його призначення на посаду міністра аграрної політики, команда, що залишається в держгеокадастрі, продовжить початі реформи і інтенсивність змін у відомстві найближчим часом має зрости.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв, що за призначення Романа Лещенка міністром аграрної політики України проголосували 242 народних депутати.

Фото: Growhow.in.ua; Facebook

Читайте також