“Приватбанк” продовжив дію всіх платіжних карток на 180 днів – у разі закінчення її терміну дії, перевипускати поки не треба. Про це повідомляє пресслужба.
“На період воєнного стану, термін дії всіх платіжних карток “Приватбанку”, у тому числі зарплатних, пенсійних та соціальних карток, автоматично продовжено на 180 днів”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що в разі закінчення терміну дії картки у березні чи квітні 2022 року, картки продовжать працювати без обмежень як для оплати покупок, будь-яких послуг, так і отримання готівки.
Читайте: Kernel придбав 386 тепловізорів для ЗСУ
Раніше Landlord повідомляв, що триває 12-ий день війни, яку Путін оголосив Україні 24 лютого. З початку російського вторгнення в Україну загинуло понад 2000 українців, за винятком військових, повідомляє ДСНС.
Владислава Михайленко
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!