Новини / Фінанси     31 липня 2023 12:14

Протягом тижня п’ять агропідприємств отримали понад 5,6 млн грн у межах програми єРобота

Обов’язковою умовою є працевлаштування потрібної кількості працівників. Для садів — від 5 до 10 постійних і 125-425 сезонних робітників залежно від найменування насаджень. Для теплиць — не менше 14 осіб на один гектар

Понад 5,6 млн гривень протягом тижня виплатили ще п’яти агропідприємствам у межах урядової грантової програми підтримки малого та середнього бізнесу єРобота. Кошти спрямують на розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Загалом у цьому році 88 фермерств отримали державну допомогу на суму понад  327,2 млн гривень. З них 260,9 млн грн було направлено 75 підприємствам на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства. Ще 13 виплачено понад 66 млн гривень — на теплиці.

З початку дії програми виплачено 376,2 млн гривень 97 суб’єктам господарювання. Зокрема, 295,9 млн гривень отримали 82 господарства на  розвиток  садівництва, ягідництва та виноградарства та понад 80 млн гривень – 15 підприємців на теплиці.

Читайте також: Уряд змінив умови надання грантів для аграріїв за програмою єРобота

Обов’язковою умовою є працевлаштування потрібної кількості працівників. Для садів — від 5 до 10 постійних і 125-425 сезонних робітників залежно від найменування насаджень. Для теплиць — не менше 14 осіб на один гектар.

Контроль за реалізацією проєкту здійснює уповноважений банк протягом п’яти років для підприємців, які займаються садами, і трьох – теплицями.

Довідка. Урядова грантова програма діє з 1 липня 2022 року і передбачає підтримку малого і середнього бізнесу. Серед її переваг – можливість для кожного бажаючого створити чи розвивати власний бізнес за напрямками “Своя справа”, “Свій сад”, “Своя теплиця”, “Новий рівень”.

Нагадаємо, уряд залучить ще майже 1,3 млрд грн від Державного центру зайнятості для видачі безповоротних грантів для бізнесу в межах програми єРобота, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Уряд розраховує, що реалізація всіх грантових програм в рамках проєкту “єРобота” дасть можливість створити понад 300 тисяч нових робочих місць.

У межах цього проєкту ініціатива “Сади Перемоги” запускає грантовий конкурс для українських громад на реалізацію ідей з розвитку сільського господарства та самозабезпечення харчовими продуктами. Переможці конкурсу отримають до 250 тис. грн на втілення свого проєкту.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Матеріали по темі