Новини / Фінанси     02 травня 2023 20:23

Уряд залучає додаткові 1,3 млрд грн для підтримки бізнесу за програмою єРобота – Шмигаль

Кошти спрямують на гранти бізнесу, які працюють у галузі переробки

Уряд залучить ще майже 1,3 млрд грн від Державного центру зайнятості для видачі безповоротних грантів для бізнесу в межах програми єРобота, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Зокрема кошти спрямують на гранти бізнесу, які працюють у галузі переробки.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Стимулюємо бізнес до роботи й створення нових робочих місць. З цією метою продовжуємо видавати гранти за програмою єРобота. Від її старту держава вже виплатила понад 4 тис. грантів на суму 2,4 млрд грн. Найбільше — на розвиток переробних підприємств, — акцентував Шмигаль.

Читайте також: Уряд змінив умови надання грантів для аграріїв за програмою єРобота

Підтримка переробної галузі відкриває перспективу зростання частки несировинного експорту та збільшення притоку валютної виручки до країни.

Нагадаємо, уряд розраховує, що реалізація всіх грантових програм в рамках проєкту “єРобота” дасть можливість створити понад 300 тисяч нових робочих місць.

У межах цього проєкту ініціатива “Сади Перемоги” запускає грантовий конкурс для українських громад на реалізацію ідей з розвитку сільського господарства та самозабезпечення харчовими продуктами. Переможці конкурсу отримають до 250 тис. грн на втілення свого проєкту.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також