Новини / Рослинництво     29 травня 2020 10:55

Прогноз валового збору пшениці підвищено до 26,7 млн тон

Травневі дощі значно поліпшили ситуацію з посівами озимих зернових у ряді регіонів України

Прогноз валового збору пшениці було переглянуто у бік підвищення після дощів, які пройшли територією України у травні. Про це під час конференції «Grain & Maritime Days» президент Української зернової асоціації Микола Горбачьов.

«Після загальних зборів членів УЗА 27 травня ми підвищили наші очікування з виробництва пшениці до 26,7 млн ​​тон. Ми вважаємо, що дощі, які пройшли в Україні, значно поліпшили ситуацію. Ті південні регіони країни, які страждали від посухи, наразі не є основними виробниками зерна і не зроблять істотного впливу на загальний показник», – пояснив він.

Читайте: Олена Нероба: Ціни на пшеницю зростають, на відміну від кукурудзи 

Крім того, Микола Горбачьов звернув увагу на значне збільшення у цьому році посівних площ під кукурудзою – валовий збір культури за його словами очікується на рівні 37 млн тон. При цьому врожай ячменю знизиться у порівнянні з минулим роком приблизно на 1 млн тон.

Таким чином, як зазначили у аналітичній компанії Agritel, діапазон оцінок виробництва пшениці в Україні залишається дуже широким, найпесимістичніші становлять 23 млн тон, а найбільші оптимісти прогнозують врожай на рівні 28 млн тон.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що профільний комітет ВР підтримав проект про Фонд гарантування кредитів для агросектору.

Читайте також

Матеріали по темі

Рослинництво        18 червня 2020 10:01

Міра Лип: як ефективно вивести посіви зі стресу

Рослинництво        11 червня 2020 17:30

Сорго відроджує свою популярність

Рослинництво        10 червня 2020 16:05

Ціни на сою в Україні продовжують зниження

Рослинництво        05 червня 2020 16:45

FAO прогнозує відновлення споживання зернових

Рослинництво        03 червня 2020 15:20

Врожай ріпаку у ЄС буде найнижчим за останні 15 років