Новини / Трейдинг     11 грудня 2020 14:30

Прогноз експорту кукурудзи з України збільшено на 1,5 млн т

Очікується, що валовий збір кукурудзи українськими сільгоспвиробниками у 2020 році складе 29,5 млн тонн, а прогноз експорту культури переглянутий до 24 млн тонн

Прогноз валового збору кукурудзи в Україні біло збільшено до 29,5 млн тонн з огляду на останні данні про хід польових робіт. Про це йдеться у новому грудневому звіті міністерства сільського господарства США (USDA).

Зазначимо, що згідно з оцінкою міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, валовий збір кукурудзи на 7 грудня вже становив майже 28 млн тонн, а частина площ ще були не зібрані. Тож, прогноз USDA щодо виробництва цієї культури не виглядає нереальним – попередня, листопадова оцінка валу була на рівні 28,5 млн тонн.

При цьому, мінсільгосп США прогнозує, що загальний експорт кукурудзи з України у 2020/2021 маркетинговому році  складе 24 млн тонн, що на 1,5 млн тонн більше попередньої оцінки USDA, зробленої місяць тому. Зазначено, що збільшення прогнозу експорту для України відбувається на тлі погіршення оцінок для таких глобальних виробників, як ЄС та Аргентина.

Але при цьому, на думку USDA, кінцеві запаси кукурудзи у поточному маркетинговому році будуть знижуватись майже в усьому світі – такий висновок зроблений для Індії, Бразилії, Канади, України та Єгипту.

ЧитайтеДмитро Грушецький: Нашою метою була повна оптимізація виробничої діяльності

Але загальне світове виробництво фуражного зерна, згідно з грудневим звітом, повинне у 2020/2021 маркетинговому році залишено у прогнозі майже без змін – на рівні 1448 млн тонн.

Як зазначено у звіті, «перспективи поставок фуражного зерна у 2020/2021 маркетинговому році припускають практично незмінне виробництво, зрозтання торгівлі і менші кінцеві запаси у порівнянні з минулим місяцем. Зростання в Україні буде більш ніж компенсоване скороченням у Аргентині, ЄС і Канаді».

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що через поганий стан озимини пшениці у РФ, ситуація на ринку у 2021 році стає непередбачуваною.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також