Новини / Політика     17 листопада 2019 12:29

Про незмінну цінність партнерства і довіри – Сергій Кролевець

З нагоди Дня працівників сільського господарства до наших читачів – своїх колег-аграріїв – звернувся засновник групи компаній «Ерідон» Сергій Кролевець.

День працівників сільського господарства – гарний привід привітати колег, сказати їм теплі слова, поговорити про проблеми та перспективи. А ще пригадати, з чого складається успіх і що саме робить компанію успішною.

Розуміння успіху в кожного своє. Для когось успіх – виростити великий врожай і вигідно його продати, комусь потрібно вийти на зовнішні ринки або побудувати зерновий термінал, а деяким важливо для відчуття успіху підтримувати сільські громади. Якщо мета досягається чесною кропіткою працею, то будь-яка з них має право на життя.

Понад чверть сторіччя тому ми почали працювати на ринку дистрибуції засобів захисту рослин, насіння, добрив та мали за мету стати однією з найуспішніших компаній у своїй сфері.

Але як цього досягти? Саме тоді ми і сформулювали власну формулу успіху: компанія може досягти висот, якщо будує бізнес навколо двох простих фундаментальних цінностей – довіри та поваги.

Читайте: Яким має бути аграрій: цитати з агроісторій Landlord

СПІВПРАЦЯ, ЯКА ГАРАНТУЄ УСПІХ. Ці слова стали девізом «Ерідон», успіх наших партнерів – це і є наш актив. Ми мріяли, як збудуємо не просто успішну компанію, а команду професіоналів та однодумців, об’єднаних єдиними цілями та цінностями.

І крок за кроком ми йшли до втілення цієї мрії у життя. Сьогодні ми маємо тисячі партнерів та друзів в усіх куточках країни, і ми цінуємо наші добрі стосунки з кожним із них. Для нас не має значення розмір господарства або його валовий збір – визначальним є бажання разом з нами створювати успішне майбутнє для української аграрної індустрії. Ми робили і робимо аграрні компанії сильнішими, бо мати сильних партнерів – це успіх.

Це прості правила, та що є визначальним для розбудови таких відносин? Повага до партнера починається з виконання своїх зобов’язань. Ви пообіцяли щось зробити, навіть на словах, – послідовно дотримуйтеся цього. Не має значення, про що саме йдеться – сервіс, постачання добрив чи техніки, проведення вчасних розрахунків.

Якщо ваш партнер діє у такий самий спосіб, виникає другий ключовий елемент успіху – довіра, ви і ваш партнер подвоюєте свою потужність. І навпаки – не може успішний бізнес базуватися на грі в одні ворота, коли одна сторона виконує зобов’язання, а інша – тягне з виконанням своїх. Так можна, за рахунок партнера, тимчасово вирішити якісь свої проблеми, але побудувати успішну співпрацю на роки і десятиліття – навряд.

Пройде ще чверть сторіччя і буде інший ринок, інша аграрна галузь. Вже зараз наш бізнес стрімко стає цифровим, на перший план виходить потреба у переробних потужностях, щодня змінюються технології.

Але незмінною залишається співпраця, побудована на довірі та повазі, – і особливої ролі не грає, яким саме буде ринок у майбутньому. Ми в «Ерідон» переконані в цьому, і вся наша історія доводить правильність такої позиції.

Тож давайте будемо і надалі поважати інтереси, довіряти одне одному і ставати сильнішими.

Напередодні професійного свята хочу побажати всім нашим аграріям прагнення зростати і розвиватися. Ставити амбітні цілі й рухатися до них.

Бути справжніми партнерами, які будують успішну взаємовигідну співпрацю для майбутнього аграрного комплексу України.

Landlord раніше розповідав про те, як Сергій Кролевець заснував компанію «Ерідон», довівши, що створити великий бiзнес без значних кредитiв можливо.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також