Новини / Думки     19 листопада 2018 16:10

Правила успіху Сергія Кролевця


Засновник  групи компаній «Ерідон» Сергій Кролевець поділився своїми життєвими правилами з читачами LANDLORD. За словами власника дистриб’юторського підприємства, у лідера мають бути професійність, амбіції та харизма, а в компанії потрібно налагодити співпрацю, яка гарантуватиме успіх. Також Сергій Кролевець вважає, що співробітників, які крадуть кошти та час, необхідно звільняти.

Про це пише LANDLORD в історії успіху «Сергій Кролевець. Квантовий стрибок».

Ми відібрали найвлучніші цитати власника дистриб’юторського підприємства про правила успіху:

1. Про лідерські якості

«У лідера повинні бути професійність, амбіції та харизма».

2. Про девіз компанії 

«Співпраця, яка гарантує успіх». Тут мається на увазі співпраця не тільки з партнерами, а й усередині компанії та з громадськістю. Адже бізнес, який ми ведемо, соціально направлений».

3. Про імідж

«Треба виконувати всі взяті зобов’язання. Це — імідж компанії. Якщо ти виконуєш у повному обсязі та своєчасно — тебе поважатимуть на ринку».

4. Про лідерів галузі

«Розмір господарства не гарантує його успіх. Є невеликі приватні компанії, які відіграють значну роль у районі чи області. Наприклад, Олег Крижовачук з Тернопільщини демонструє високі врожаї, впроваджує технології, постійно щось будує та розвиває. Керівник цукрового заводу ім. Цюрупи — усі 25 років, які ми з ними співпрацюємо, вони інвестують у розвиток: збирають високі врожаї, будують елеватори та системи поливу, займаються тваринництвом — і всі напрями діяльності у них прибуткові. Тому розвиток компанії залежить від господаря».

Читайте: «ЕРІДОН»: 25 років успіху

5. Про ефективне управління великим колективом

«Потрібно щодня комунікувати з людьми — тоді вони відчувають, що працюють у команді та проявляють ініціативу. Крім того, компанія як роботодавець мусить виконувати свої обов’язки».

6. Про шанс

«У компанії працює багато людей, які далекі від сільськогосподарського бізнесу, але досягли успіху у продажах, в управлінні, в організації та керуванні представництвами».

7. Про обман

«Обманщиків треба дуже швидко звільняти. А як інакше реагувати на людину, яка запевняє, що поїхала в господарство, а сама відпочиває?»

8. Про ледарів

«Що таке крадіжка? Можна вкрасти якусь річ. Але часто люди крадуть кошти та час — це ті, хто просиджують на роботі час, а компанії доводиться за це платити гроші. Такого я не люблю».

«Ерідон» – група компаній з різними бізнес-напрямами, які забезпечують агровиробників комплексними послугами. Зокрема, вирощування насіння та його доробка і фасування на власному насіннєвому заводі потужністю 240 т/добу, дистрибуція добрив, засобів захисту рослин, агрономічний консалтинг, забезпечення агротехнікою відомих світових брендів, виготовлення обладнання для зерносховищ, проектування і будівництво сучасних потужностей для переробки та зберігання сільгосппродукції.

Раніше LANDLORD публікував аграрні історії успіху разом із Toyota. Команда журналу про агробізнес  здолала більше 1700 км Україною та дослідила діяльність взірцевих фермерських господарств.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також