Новини    22 вересня 2018 14:07

«ЕРІДОН»: 25 років успіху


Чверть сторіччя тому, у далекому 1993 році, на українському аграрному ринку з’явилась компанія МПП Фірма «ЕРІДОН», яка спеціалізується на постачанні ЗЗР, насіння, мінеральних та мікродобрив, комплексно забезпечуючи всі потреби сільськогосподарських підприємств.

Тому можна сміливо стверджувати, що 25–річна історія компанії — це історія всього українського агросектору часів незалежності країни, як сучасного потужного гравця на світовому ринку.

Дистриб’юція ЗЗР, насіння і добрив залишились одним із важливих напрямків діяльності компанії «ЕРІДОН», але, разом з все новими вимогами багаточисельної аудиторії клієнтів, компанія почала розвивати напрям постачання техніки і запчастин для сільського господарства («Ерідон–Тех»), запропонувала інжинірингові послуги, обладнання для комбікормового виробництва, ферм, готові рішення для складського зберігання зерна, монтаж обладнання та сервісне обслуговування («Ерідон–Буд»).

І, нарешті, сама стала виробником різноманітної сільськогосподарської продукції, яка вирощується відповідно до всіх стандартів на 7-ми сільгосппідприємствах, з власними елеваторними потужностями і молочно–товарною фермою.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...