Новини    04 серпня 2023 15:14

Потрібні 1200 гектарів помідорів: “Чумак” шукає місце для заводу з переробки томатів


Власники ТМ “Чумак” розглядають декілька населених пунктів на Одещині для будівництва нового заводу з переробки томатів.

Про це пише “Бессарабія INFORM”.

Найбільше представників виробника турбує питання налагодження вирощування в радіусі 100 км від майбутнього заводу мінімум 1200 га помідорів.

Фермерів Кілійської територіальної громади зацікавила така перспектива. Крім того, фахівці Кілійської міськради готують інформацію щодо вільних земельних ділянок для надання власникам підприємства.

За даними видання, “Чумак” упродовж кількох місяців розглядатиме усі пропозиції. За попередньою оцінкою, зводитиметься завод щонайменше два роки. Водночас після деокупації Каховки власники планують відродити підприємство і там, якщо це буде можливим.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Довідка: “Чумак” — компанія національного рівня, одне з найбільших підприємств харчової галузі в Україні. “Чумак” пропонує споживачам кетчупи, соуси, майонези, томатну пасту, соки, олію, консервовані овочі та макаронні вироби. Крім пострадянських країн, продукція компанії експортується до США, Канади, скандинавських країн.

Завод у Каховці зупинився 24 лютого, коли російська армія вторглася в Херсонську область. У той же день пресслужба компанія заявила, що втратила контроль над заводом і не відповідає за жодні процеси на виробництві в окупованій Каховці.

У травні “Чумак” перереєструвала юридичну адресу в Києві, за адресою офісу компанії “Дельта Велмарт Україна”, якій вона належить.

Нагадаємо, у листопаді минулого року продукція  ТМ “Чумак” повернулася на українські полиці у всіх категоріях, в яких була присутня до 24 лютого.

Кримська компанія “Олива Групп” не змогла відновити діяльність незаконно переданого їй в “тимчасове управління” ПрАТ “Чумак”, розташоване в Каховці Херсонської області. Через відсутність у росіян необхідного програмного забезпечення найсучасніше високотехнологічне обладнання підприємства окупанти поступово перетворюють на брухт.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...