Новини / Логістика     10 вересня 2021 17:30

Порт “Ніка-Тера” розпочав прийом кукурудзи нового врожаю

Порт "Ніка-Тера", що входить в Group DF Дмитра Фірташа, розпочав прийом кукурудзи нового врожаю

Порт “Ніка-Тера”, що входить в Group DF Дмитра Фірташа, розпочав прийом кукурудзи нового врожаю 2021 року. Перші автомобілі з цією культурою прибули з Полтавської та Миколаївської областей у квоту компанії Louis Dreyfus.

“Кукурудза є однією з основних культур серед зернових вантажів, що обробляються в порту. Щорічно ми перевалюємо понад 1,5 млн тонн цієї номенклатури сільськогосподарських вантажів”, – зазначив СЕО порту “Ніка-Тера” Алім Агакішиєв.

У травні 2021 року порт  встановив одразу два рекорди під час завантаження партії кукурудзи на судно класу Panamax. При завантаженні балкера біля причалів порту була досягнута максимальна добова норма перевалки в 38,712 тис. тонн, а швидкість рейдового довантаження склала 20,170 тис. тонн на добу.

Читайте: ТОВ “Техагро” хоче збудувати в порту “Південний” ще один зерновий термінал

Зазначається, що у 2020 році термінал прийняв 409 суден, перевантаживши 7,380 млн тонн вантажів. Структура вантажообігу у 2020 році виглядала таким чином: зернові, зернобобові та олійні вантажі склали понад 5,55 млн тонн або 75% від загального обсягу, навалочні – 1,27 млн тонн (18%), наливні – 323 тис. тонн (4%), мінеральні добрива – 215 тис. тонн (3%).

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Маріупольський порт пропонує європейським партнерам інвестувати у будівництво зернового та контейнерного терміналів.

Довідка. ТОВ «МСП НІКА-ТЕРА» (м.Миколаїв, Україна) – високомеханізований морський порт, що входить до портового бізнесу Group DF. Порт розташований у Миколаївській області поблизу Чорного моря (на лівому березі Бузького лиману) і володіє 8 комерційними причалами, довжиною близько 1900 п. м. Територія порту межує із залізничною станцією “Жовтнева”, що забезпечує зручну логістику для контрагентів порту.

Group DF – один з найбільших на території Східної Європи інвесторів у газорозподільній, хімічній, титановій та портовій галузі. Група також розвиває бізнеси в сферах сільського господарства, медіа та нерухомості. Засновник і власник Group DF – український бізнесмен Дмитро Фірташ.

Читайте також