Новини    20 квітня 2018 16:05

Порошенко: Потрібно забезпечити малих фермерів фінансовою підтримкою Євросоюзу


Важливо забезпечення доступу фермерів до фінансових і кредитних ресурсів не тільки всередині держави, а й доступу до європейських ресурсів. Про це заявив Президент України Петро Порошенко на VII Міжнародної виставки та форуму з підтримки фермерства «Agroport West Lviv 2018», повідомляє прес-служба голови держави.

За його словами, це зробить українську продукцію конкурентоздатною.

За його словами, нині Україна має пріоритетний і найбільший ринок для своїх товарів – ринок Євросоюзу. Та важливо, щоб українці виводили на європейський ринок не просто сировину чи продукцію аграрної галузі, а й продукцію переробної промисловості.

«Великі аграрні переробники України давно вже на європейському ринку. Вони вміють, вони знають. Моя мета, як Президента, підтримати фермера, підтримати дрібного виробника. Щоб створити умови, коли його навчать, допоможуть, застрахують, захистять. Щоб він відчував, що держава піклується про нього», – сказав Петро Порошенко.

Президент підкреслив, що фермер повинен відчувати, що мільярдні кошти, які передбачені в державному бюджеті України на підтримку тваринництва, сільськогосподарського машинобудування, надзвичайно важливі. Але першим пріоритетом має бути підтримка фермера.

«Не йдеться про те, щоб просто роздати кошти, необхідно створити структури, які будуть постійно допомагати фермерам», – додав Президент.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...