Новини / Інвестиції     07 жовтня 2021 19:00

Передачу двох портів в концесію повинні завершити в кінці року

Передачу портів "Ольвія" і "Херсон" в концесію повинні завершити в кінці року

Передачу Херсонського морського порту і СМП “Ольвія” в концесію планується завершити в грудні 2021 року. Виконуючий обов’язки голови ДП “Адміністрація морських портів України” Олександр Голодницький говорить, що передачу порту “Херсон” гальмують питання, пов’язані із землевідведенням, ліцензією на видобуток копалин. За “Ольвії” – концесіонеру потрібно пройти ще певні процедури в АМКУ.

Читайте: Фонд держмайна з початку року провів понад 1500 аукціонів на суму 2,2 млрд грн

Договір про передачу в концесію спеціалізованого морського порту “Ольвія”, розташованого в Миколаєві, був укладений 20 серпня 2020 року. Згідно з ним, катарська компанія QTerminals інвестує в розвиток порту близько 3,4 млрд грн. Крім цього, не менше 80 млн грн будуть вкладені в місцеву інфраструктуру.

Міністерство інфраструктури України та компанія “Рісо-Херсон” підписали договір про здачу в концесію Херсонського морського торгового порту в червні 2020 року. Компанія-концесіонер ТОВ “Рісо-Херсон” інвестує в розвиток порту близько 300 млн грн. Крім того, понад 18 млн буде вкладено в місцеву інфраструктуру.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв, що Мінінфраструктури в найближчі чотири роки хоче передати всі порти в приватні руки. 

Джерело: Бизнес Цензор

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також