Новини / Технології     11 січня 2020 14:58

Паста – як свіжі ягоди: унікальний кейс українського підприємства

Компанія LiQberry, завдяки спеціальній технології, зберігає у пасті цінні компоненти свіжих ягід, а також 100% корисних речовин. Технологи ще й додають корисні компоненти кісточки і шкірки ягід.

Про унікальне виробництво за технологією HTD-technology пише SEEDS.

Про інноваційну технологію без цукру та консервантів розповіла виданню Євгенія Нечитайло, директор з маркетингу компанії LiQberry, що виробляє унікальну пасту. HTD-technology – це винахід українських вчених, який дозволяє не лише зберігати корисні властивості свіжих ягід, але й примножувати їх. А саме: пасти містять також цінні компоненти шкірки та кісточок ягід, які розщеплюють та додають у пасту.

HTD-technology є інноваційною гідротермодинамічною технологією переробки ягід. Вчені використовували у своїй інноваційній розробці ефект кавітації, високого тиску і низькотемпературного гідролізу.

Євгенія Нечитайло зазначає, що при заморожуванні або при термічній обробці ягід втрачається 70% корисних речовин. Їхній продукт зберігає ці речовини на 100%.

Читайте: Кейс фермерів зі Львіщини: козиний сир з лавандою та чилі

Компанія провела клінічні дослідження в провідних інститутах України. Вони підтвердили позитивний вплив пасти на організм людини. Так, дослідження довели, що у людей з цукровим діабетом поліпшується зір, рівень цукру в крові. Також паста допомагає стабілізувати тиск. Ягідна паста виробництва LiQberry – потужний іммунокорректор. Це, звісно, не ліки, але натуральний продукт, який при тривалому застосуванні може дати потужний терапевтичний ефект. Тим більше, що одна із паст – із чорниці, а, як відомо, цю ягоду рекомендують для поліпшення зору.

Аналогів українській ягідній диво-пасті немає в усьому світі.  Зараз компанія виробляє сім паст. Використовується для виробництва сертифікована сировина із Західної України.

Як повідомляв раніше Landlord, родина з Київщині виготовляє яблучний сік прямого віджиму.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також