Новини / Інвестиції / Політика     23 жовтня 2021 15:35

Пакистан та Україна планують збільшити товарообіг 

Співробітництво покращить торговельно-економічні відносини між Україною та Пакистаном

За 8 місяців 2021 року товарообіг між Україною і Пакистаном збільшився майже у 2 рази до $276,7 млн, у порівнянні з минулим періодом. Зокрема, український експорт зріс у 2,3 рази до $210,6 млн.

“Наші країни мають невикористаний потенціал для розвитку двосторонньої торгівлі. Україна зацікавлена у регулярному постачанні до Пакистану аграрної продукції. Цього року Україна розраховує отримати рекордний врожай зернових, 70% яких планується експортувати”, – повідомив міністр економіки України Олексій Любченко.

Читайте: Інвестиції в Україну: UkraineInvest відібрав 12 пріоритетних проєктів на отримання держпідтримки

За словами міністра, перспективними для обох країн може стати реалізація спільних ініціатив на рівні бізнесу. Так, українські компанії можуть брати участь у масштабних проектах у Пакистані. Йдеться про будівництво та модернізацію гідротехнічних систем, об’єктів електроенергетики, розвиток транспортної інфраструктури, включаючи залізничну мережу, постачання залізничних вагонів та обладнання.

Також він зазначає, що важливим напрямом співпраці може стати агропромислова галузь, у тому числі створення потужностей з переробки сільськогосподарської продукції, постачання мінеральних добрив та харчових продуктів українського виробництва.

Зі свого боку посол Пакистану в Україні Ноель І. Хохар повідомив про амбітну ціль – збільшити товарообіг між країнами до $1 млрд на рік.

Також сторони домовились розпочати підготовчу роботу для проведення  засідання українсько-пакистанської комісії з питань економічного співробітництва та посилити комунікацію щодо проведення взаємних бізнес-місій.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв, що інвестиції в Україну знову ростуть – UkraineInvest. 

Джерело: Мінекономіки

Наталія Софієнко

Читайте також

Матеріали по темі