Новини / Інвестиції     22 жовтня 2021 09:26

Інвестиції в Україну: UkraineInvest відібрав 12 пріоритетних проєктів на отримання держпідтримки

UkraineInvest опрацьовує 27 заявок на отримання держпідтримки за "законом про інвестнянь" на загальну суму понад $2млрд

Кількість заявок, які надійшли до Офісу із залучення та підтримки інвестицій (UkraineInvest) на отримання держпідтримки за “законом про інвестнянь”, зросла до 27 на загальну суму $2 млрд.

Про це в інтерв’ю Landlord розповів виконавчий директор UkraineInvest Сергій Цівкач.

“Станом на жовтень у нас у роботі вже 27 попередніх заявок, а загальна заявлена сума інвестицій за ними сягає понад $2 млрд.Заявки подані як від зовнішніх, так і від внутрішніх інвесторів”, – розповів він.

За словами Цівкача, 17 заявок надійшли від українських інвесторів, 10 — від представників міжнародного інвестиційного співтовариства. Серед зацікавлених інвесторів — представники бізнесу зі Швейцарії, Мексики, Китаю, Туреччини, Кіпру, Польщі, Ірландії.

Він також уточнив, що з усієї кількості вже відібраний список із 12 пріоритетних проєктів з імовірністю реалізації до 95%. По них закінчується підготовка проєктної документації.

“Йдеться про добувну промисловість, переробку сільськогосподарської сировини, хімічну переробку, логістичну сферу. Також є серйозні наміри інвестувати в українську авіагалузь, виробництво залізничних локомотивів та металопереробку”, – додав виконавчий директор UkraineInvest.

Детальніше читайте в інтерв’ю: Як Україні перемогти у конкуренції на ринку інвестицій. Інтерв’ю з керівником UkraineInvest

Наталія Софієнко

 

 

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також