Новини / Фінанси     20 квітня 2022 14:42

Ощадбанк фінансує аграріїв у рамках партнерської програми з сільгоспдилером

Ощадбанк розпочав співробітництво з одним з найбільших дилерів сільськогосподарської техніки в Україні – компанією "Альбіон"

Державний Ощадбанк для посилення підтримки аграріїв розпочав співробітництво з одним з найбільших дилерів сільськогосподарської техніки в Україні – компанією “Альбіон”, йдеться в пресрелізі банка.

“Альбіон” займає провідні позиції за обсягами продажів і обслуговуванням таких брендів, як Deutz-Fahr, Kverneland, Great Plains, DANA SPICER, TOPCON.

В рамках програми можна придбати техніку для посіву, внесення добрив, догляду за рослинами всесвітньо відомих виробників Kvernelan та Great Plains, яка відрізняється надійністю, якістю та економічністю.

У рамках нової партнерської програми клієнти-аграрії можуть отримати кредит в Ощадбанку:

  •     на загальну суму до 60 млн грн на придбання сільськогосподарської техніки, що реалізує “Альбіон”;
  •     за ставкою для клієнта, що становитиме від 0% річних при залученні фінансування в рамках державної програми “Доступні кредити 5-7-9%”.

Графік погашення адаптовано до сезонності бізнесу.

Читайте також: Кабмін назвав заходи, які направлені на покращення посівної

Нагадаємо, будь-який український бізнес зможе отримати кредит під 0% під час війни та один місяць після війни, також буде запроваджено масштабну дерегуляцію. Про це повідомив у зверненні президент Володимир Зеленський. За його словами, уряд підготував розширення програми кредитування для підприємців на базі програми 5-7-9%.

Наталія Марченко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також