Новини / Інвестиції     02 березня 2023 13:13

Нова пошта надає грошову допомогу бізнесменам, які релокували свої підприємства


Українці, чий бізнес під час війни переїхав до інших населених пунктів, можуть отримати одноразову грошову допомогу у сумі 10 тисяч гривень.

У пресслужбі Нової пошти заявили, що у рамках проєкту Nova Poshta Humanitarian компанія надає матеріальну допомогу представникам бізнесу.

Як зазначається, ці кошти виділяються не готівкою, а з балів у рамках програми постійного партнерства центру підтримки підприємців Дія.Бізнес в Ужгороді.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

При цьому представники бізнесу можуть витратити нараховані бали на логістичні потреби: транспортування, зберігання, пакування тощо.

У компанії також наголосили, що скористатися допомогою можна один раз.

Для того, щоб отримати допомогу треба заповнити анкету за посиланням.

Підприємства мають бути зареєстровані у Чернігівській, Сумській, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Київській, Одеській областях.

У Новій пошті зазначили, що пріоритет надаватиметься малому та середньому бізнесу, який займається виробництвом життєво необхідних товарів та послуг або надає допомогу громадянам та збройним силам України.

Довідка. “Нова пошта” – одна із найбільших мереж доставки посилок, логістики та пошти в Україні. Власники компанії – В’ячеслав Климов та Володимир Поперешнюк. До групи компаній “Нова пошта” також входять “Нова пошта Молдова”, Nova Pay та “Нова пошта Глобал”. 

Нагадаємо, платіжна система “Нової пошти” – NovaPay – збирається емітувати платіжні картки. Картки будуть цікавими для невеликих підприємців, які відправляють товари поштою та отримують перекази.

Авіакомпанія Supernova Airlines, яка входить до групи компаній “Нова Пошта”, отримала сертифікат експлуатанта за номером UA 062. Це дає можливість розпочати власні вантажні авіарейси.

Поштово-логістична компанія “Нова пошта” відновила роботу третини своїх відділень у Херсоні, — наразі працюють 8 відділень.

Нова пошта та “Дія.Бізнес” оголосили, що у 2023 році продовжать безкоштовно допомагати перевозити бізнес із територій, де йдуть бої.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також