Новини    20 січня 2023 14:13

Дія.Бізнес та Нова пошта продовжать безкоштовно перевозити бізнес із зони бойових дій


Нова пошта та “Дія.Бізнес” оголосили, що у 2023 році продовжать безкоштовно допомагати перевозити бізнес із територій, де йдуть бої.

Про це повідомили у Центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес в Ужгороді.

Йдеться про безоплатну логістичну допомогу бізнесу в перевезенні обладнання чи продукції під час релокації.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Нагадаємо, одна юридична особа може отримати до 10 000 грн на свої потреби в логістиці. Минулого року у межах проєкту Nova Poshta Humanitarian цією можливістю вже скористалися 26 підприємств, що отримали 174 000 грн допомоги на релокацію бізнесу в Україні.

Бізнес має змогу отримати пільгові умови перевезення за умови відповідності певним критеріям. Зокрема, бізнес має бути зареєстрованим на територіях, де тривають або тривали активні бойові дії: Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Донецька, Луганська, Київська, Одеська області.

Заявки опрацьовують представники центру підтримки підприємців Дія.Бізнес в Ужгороді, які проводитимуть додаткові інтерв’ю з попередньо відібраними підприємствами.

Як відомо, серед релокованих підприємств, які вже відновили свою діяльність, найбільшу частку складають компанії оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів.

Підприємства промисловості покращили оцінки економічних перспектив з огляду на релокацію частини підприємств до більш безпечних регіонів, поступове налагодження ланцюгів постачання та адаптацію до нових умов.

В Україні триває релокація бізнесу із постраждалих від війни регіонів на більш безпечні території України з метою захисту промислових потужностей вітчизняних підприємств усіх форм власності.

ЄБРР розпочав прийом заявок на компенсаційні виплати релокованим бізнесам. Ще Наприкінці минулого року ЄБРР запустив програму компенсації витрат на переїзд для українського бізнесу, подавати заявки щодо якої можуть компанії, які ще планують переїзд в межах країни, а також ті, хто вже фізично переїхав.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...