Новини    29 травня 2023 18:24

“Ніжинський жиркомбінат” збільшив продуктивність виробничих процесів переробки олійної сировини

Частина обладнання буде використана для реалізації проєкту зі збільшення продуктивності цеху підготовки сировини

ГК “Зернова Столиця” виготовила транспортне обладнання для ПрАТ “Ніжинський жиркомбінат”, який провів модернізацію підприємства та збільшив продуктивність виробничих процесів переробки олійної сировини. Про це поінформувала пресслужба компанії-виробника.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“Зернова Столиця” для “Ніжинського жиркомбінату” постачила скребкові конвеєри продуктивністю 20 т/год та 50 т/год, комплекти норій та норійних труб.

Зернова столиця

Частина обладнання буде використана для реалізації проєкту зі збільшення продуктивності цеху підготовки сировини. Шляхом встановлення нержавіючого транспортера (гусяча шия) та заміни ним гвинтового конвеєра та норії, суттєво підвищиться надійність лінії подачі шроту з відділення екстракції у відділення грануляції, — зазначив регіональний керівник з продажів компанії-виробника Максим Андрійчук.

Зернова столиця

Роботи із заміни обладнання заплановані на період щорічного ремонту.

Довідка. ПрАТ “Ніжинський жиркомбінат” – це найбільше підприємство на півночі України з повним циклом переробки олійної сировини, мультикультурний масло-екстракційний завод, що переробляє насіння соняшнику, ріпаку та сої.

Нагадаємо, на Черкащині на одному із переробних підприємств встановили нову виробничу лінію. Реконструкція розпочалася восени 2022 року, і весною 2023 року новий вузол було введено в експлуатацію, повідомили у ГК “Зернова Столиця”, де виготовили та поставили комплексну партію елеваторного обладнання для збільшення виробничих потужностей переробного підприємства.

На Одещині завершено роботи з механізації зернового складу та причалу біля нього. Проєкт реалізували фахівці ГК “Зернова Столиця”.

Фахівці ГК “Зернова Столиця” успішно реалізували комплексне рішення перевантаження зерна із зернового складу на баржу продуктивністю 250 т/год.

ТДВ “Микулинецьке” протестувало зерносушарку Brice-Baker SCN 12/24, що працює на альтернативному паливі, на кукурудзі підвищеної вологості. Обладнання від KMZ Industries впоралося на відмінно.

Раніше повідомлялось, що у KMZ Industreis відзвітували про останні роботи на об‘єктах по регіонах.

“ОЛИС” запустив сепаратор Горизонт-К-250 в Харківській області. Попри нестабільну ситуацію в регіоні, харківські фермери продовжують працювати та розвиватися задля забезпечення продовольчої безпеки України.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...