Новини    10 листопада 2022 16:49

“Зернова Столиця” розробила мобільний конвеєр для перезавантаження зі складу на баржу

Наступний етап реконструкції універсального складського комплексу – встановлення бункерних терезів

Фахівці ГК “Зернова Столиця” успішно реалізували комплексне рішення перевантаження зерна із зернового складу на баржу продуктивністю 250 т/год. Для одного з великих зернових операторів ринку виготовили та змонтували транспортне обладнання, яке дозволяє перевантажувати зерно зі складу підлогового зберігання на баржі та кораблі, передає пресслужба компанії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Повне завантаження баржі водотоннажністю в 5000 т. і при обсязі продукту 2000 т. (з розрахунку по зерну 0,75 т/м3) займає не більше ніж добу, що було основною вимогою даного проєкту.

До обсягу постачання увійшло таке обладнання:

  • Мобільний стрічковий конвеєр ZEO-BC-250 т/год.
  • Скребкові конвеєри ZEO-DC-250 т/год.
  • Стрічковий конвеєр ZEO-BC-250 т/год, додатково оснащений укриттям від опадів.
  • Норія ZEO-BE-250 т/год.
  • Автоматичні роликові засувки ZEO-RPA-400.

Спеціально для цього проєкту фахівці компанії розробили та поставили мобільний стрічковий конвеєр ZEO-BC-250, основне завдання якого – це завантаження барж та кораблів сипучими продуктами.

Технічні характеристики конвеєра:

  • Загальна довжина – 31 метр.
  • Кут нахилу – 21°.
  • Висота підйому – 11м,
  • Виліт стріли – 15м.

При максимальному куті нахилу стріли, мобільний стрічковий конвеєр видає продуктивність 250 т/год, при цьому пікова продуктивність лінії при випробуванні склала 280 т/год.

Наступний етап реконструкції універсального складського комплексу – встановлення бункерних терезів. Така технологічна схема дозволить нашому партнеру стати більш мобільним та ефективним, оскільки дане рішення дозволить суттєво спростити процес завантаження барж продуктом.

Нагадаємо, у Дніпропетровській області KMZ Industries закінчили монтаж повного комплексу елеваторного обладнання нашого виробництва.

ТДВ “Микулинецьке” протестувало зерносушарку Brice-Baker SCN 12/24, що працює на альтернативному паливі, на кукурудзі підвищеної вологості. Обладнання від KMZ Industries впоралося на відмінно.

Раніше повідомлялось, що у KMZ Industreis відзвітували про останні роботи на об‘єктах по регіонах.

“ОЛИС” запустив сепаратор Горизонт-К-250 в Харківській області. Попри нестабільну ситуацію в регіоні, харківські фермери продовжують працювати та розвиватися задля забезпечення продовольчої безпеки України.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...