Новини / Інвестиції     26 січня 2021 13:01

Китайські інвестори цікавляться переробкою кукурудзи в Україні

На першому етапі інвестиції з боку китайської Fufeng Group в будівництво підприємства з переробки кукурудзи на Тернопільщині становитимуть $200 млн

Минулого тижня у Тернополі відбулася зустріч керівництва обласної адміністрації з представниками китайської компанії Fufeng Group, під час якої обговорювалося питання побудови на території області заводу з переробки кукурудзи. Про це повідомляється на сайті Тернопільської ОДА.

У зв’язку з розвитком і розширенням групи Fufeng, компанія вирішила створити виробничу базу в Європі та Північній Америці. Україну розглядають, як один з перспективних регіонів для розміщення європейської виробничої бази. Тернопільська область в лідерах з посівних площ кукурудзи, зокрема у 2020 році валовий збір становив 1,2 млн тонн, а урожай з одного гектара становив 98,9 центнерів.

Продукція майбутнього виробництва буде експортуватися в ЄС, частина – реалізовуватися на внутрішньому ринку України.

Читайте: У 2020 році експорт цукру з України впав більше ніж на 86 тис т

«В разі погодження співпраці інвестиції з боку китайської фірми в будівництво підприємства з переробки кукурудзи становитимуть $200 млн. Якщо справи підуть вдало, то через три роки компанія планує збільшити інвестиції до $600 млн», – зазначив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш.

Тернопільська область вже не один рік має налагоджену співпрацю з Китаєм. У 2017 році укладено меморандум про співробітництво між Тернопільською обласною державною адміністрацією і Китайською торговою асоціацією в рамках Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина Invest».

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що у Житомирській області почнуть виробляти штучне м’ясо

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також