Новини    30 вересня 2023 10:02

Nestlé у 2024 році планує наростити обсяги виробництва в Україні


Компанія Nestlé в Україні цього року скоротила темпи зниження обсягів виробництва до 5% з 15% торік, а в 2024 році має намір повернутися до зростання.

Про це повідомив CEO Nestlé в Україні та Південно-Східній Європі Алессандро Дзанеллі, пише Інтерфакс-Україна.

За його словами, зниження пояснюється втратою 8,8 млн споживачів, які виїхали з країни або залишилися на окупованих територіях, а також тим, що одна з фабрик компанії більшу частину 2022 року не працювала.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Цього самого року Nestlé розпочала будівництво нової фабрики у Волинській області вартістю 42 млн євро за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) поруч з уже наявною. Нова фабрика вироблятиме вермішель швидкого приготування та інші продукти, що також створює основу для нарощування виробництва.

Дзанеллі зазначив, що в грошовому виразі цього року Nestlé в Україні вже вийшла на стійке двозначне зростання за середнього зростання в секторі FMCG близько 17%.

Читайте також: Nestlé планує випустити на ринок нову альтернативу молоку

За його словами, відновився і збільшується експорт. Так, на Львівській фабриці, яка виробляє, зокрема, й продукцію ТМ “Світоч”, його зростання сягнуло 20% до минулого року, переважно внаслідок постачання кави до Болгарії, а також кондитерської продукції. На Волинській фабриці, що виробляє продукти кулінарії, соуси та кетчупи, експорт зріс приблизно на 5%.

Читайте також: Буде єдина в Європі: Nestlé почала будівництво фабрики “швидкої” вермішелі на Волині

Довідка: Nestlé- одна з найбільших компаній світу у сфері виробництва продуктів та напоїв, яка представлена у 186 країнах. 270 тисяч співробітників працюють для досягнення спільної мети Nestlé – покращувати якість життя й сприяти здоровому майбутньому. Nestlé пропонує широкий асортимент продуктів і послуг для родин та домашніх тварин. Компанія має понад 2000 торгових марок: від всесвітньо відомих брендів, таких як Purina, Nescafe, або KitKat, до лідерів локальних ринків. Результати компанії зумовлені веденням стратегії раціонального харчування та здорового способу життя.

Компанія Nestle в Україні у 2023 році інвестувала у свої фабрики близько 200 млн грн, фокусуючись на безпеці працівників — на додачу до раніше оголошених $45 млн, що вкладаються у будівництво нової фабрики у Смолигові на Волині.

Nestle купує контрольний пакет акцій бразильського виробника шоколаду преміум-класу Grupo CRM, оскільки прагне розширити виробництво кондитерських виробів класу люкс.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...