Новини    12 жовтня 2021 16:30

Нацполіція знищила найбільшу в історії плантацію нарковмісних рослин

Слідчими підрозділами розпочато 2729 кримінальних проваджень

Правоохоронці виявили найбільші за всю історію проведення операцій 432 га незаконних посівів нарковмісних рослин. Загалом знищено майже 174 тисячі рослин маку та понад 11 мільйонів кущів конопель.

Читайте: Німецькі вчені створили фіолетові томати з пігментом буряка

“Так, у результаті проведення операції “МАК” розпочато 2729 кримінальних проваджень за ознаками злочину, передбаченого статтею 310 Кримінального кодексу України, це – незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель). У 1022 кримінальних провадженнях правопорушникам уже повідомлено про підозру”, – зазначив заступник начальника Департаменту боротьби з наркозлочинністю Дмитро Кононенко.

Зокрема на Дніпропетровщині правоохоронці викрили 29-річного чоловіка, який обладнав територію власної земельної ділянки системою поливу, де вирощував рослини коноплі та займався їх переробкою. У зловмисника вилучено 1900 кущів нарковмісних рослин та 40 кг канабісу. За цінами “чорного” ринку вартість вилученої наркосировини складає понад 11 мільйонів гривень.

А через місяць на Закарпатті на території фермерського господарства зловмисник викопав та обладнав дві кімнати, оснащені за всіма технологічними вимогами для вирощування коноплі. Загалом правоохоронці вилучили зі сховку 626 рослин коноплі, 6 кг канабісу, лабораторне обладнання. На “чорному” ринку вартість продукції з цих рослин склала б не менше 5 мільйонів гривень.

У 19 регіонах за допомогою безпілотників виявлено 171 факт незаконного посіву наркосировини.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, що датські фермери розпочали вирощувати медичну марихуану.

Джерело: Нацполіція

Наталія Софієнко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...