Новини / Аналітика     06 вересня 2023 19:13

Наслідки Ель-Ніньо: Австралія знизить прогноз виробництва пшениці

Трейдери та брокери очікують, що Австралійське бюро сільськогосподарської економіки скоротить показник виробництва зі свого червневого прогнозу на 34%

Оскільки суха погода Ель-Ніньо знижує врожайність, Австралія, ймовірно, знизить свій прогноз виробництва пшениці на 2023/24 рік приблизно на 1 млн тонн, передає Nasdaq.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Порівняно з минулим роком, урожай буде меншим на 10 млн тонн, — зазначили в IKON Commodities.

Трейдери та брокери очікують, що Австралійське бюро сільськогосподарської та ресурсної економіки та наук (ABARES) скоротить показник виробництва зі свого червневого прогнозу у 26,2 мільйона тонн на 1 млн тонн, що на 34% менше, ніж у попередньому році.

Стосовно ячменю червневий прогноз ABARES становив 9,9 млн тонн, що на 30% менше, ніж у попередньому році.

Довідка. Ель-Ніньйо та Ла-Нінья — характерні для екваторіальної зони Тихого океану протилежні екстремальні значення температури води й атмосферного тиску, що тривають близько шести місяців.

Нагадаємо, згідно з дослідженням Університету штату Мічиган, кількість токсинів, які виробляє грибок у кукурудзі, зросте протягом наступних кількох років через глобальне потепління.

Сполучені Штати прагнуть розправитися з екологічними злочинцями, які стоять за стрімким вирубуванням лісів у бразильській Амазонії, використовуючи такі покарання, як санкції Магнітського, щоб більш агресивно боротися зі зміною клімату, повідомили американські джерела та офіційні особи.

Зміна клімату, шкідники та хвороби створюють тиск на врожай. Старі сорти пшениці зберігаються в архівах Музею природної історії, в сотнях старих картонних папок, акуратно вишикуваних, ряд за рядом, у музейних сховищах. Кожна з них містить висушене листя, стебла, колоски багатовікової давнини. Там налічується 12 тис. зразків.

Команда старшокурсників з Дартмутського коледжу (штат Нью-Гемпшир, США) розробила проект, який дозволить астронавтам вирощувати овочі на Марсі.

Американські вчені підтвердили початок явища Ель-Ніньо. Експерти зазначають, що це, ймовірно, зробить 2024 рік найспекотнішим у світі. Явище може принести посуху в Австралію, більше дощів на південь США та послабить мусони в Індії.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також