Новини    24 лютого 2022 09:02

Наш насіннєвий завод може бути змонтований протягом доби — Андрій Дьяков

Контейнерні насіннєві заводи CIMBRIA не потребують оформлення землевідведення, будівництва фундаменту і мають продуктивність 5–10 т на годину

На виставці «АгроВесна 2022» компанія CIMBRIA презентувала інноваційну розробку — мобільний насіннєвий завод контейнерного типу. Як пояснив Андрій Дьяков, керівник відділу продажу Grain&Protein компанії AGCO (до складу якої наразі увійшла CIMBRIA), безперечними перевагами такого насіннєвого заводу є те, що він не потребує окремого проєктного рішення та оформлення документації із землеустрою, а також швидкість виконання замовлення.

«Цей завод постачається у вигляді двох контейнерів, які монтуються та з’єднуються між собою протягом буквально одного робочого дня. Оскільки контейнери надходять у комплектації з внутрішнім обладнанням, залишається тільки з’єднати внутрішні транспортери, під’єднати устаткування з аспірації та зовнішні транспортери для завантаження», — розповів фахівець компанії.

Крім того, плюсом використання таких модульних заводів є їхня цілковита мобільність — за необхідності завод можна швидко демонтувати та встановити у новому місці залежно від потреб виробника насіння.

«Оскільки комплектація машинами та устаткуванням робиться під замовлення, контейнерні заводи практично не мають обмежень щодо виду насіння для виробництва — це можуть бути зернові, кукурудза, соняшник, бобові тощо. Потужність — від 5 до 10 т на годину», — запевнив Андрій Дьяков.

Читайте: Молочний бізнес в Україні стає дедалі прибутковішим — Сергій Гордійчук 

Поява таких модулів на українському ринку дуже слушна, адже з минулого року ЄС відкрив кордони для експорту українського насіння польових культур. Компанії-оригінатори вже мають портфелі угод щодо виробництва насіння гібридів вітчизняними господарствами. Але постала і проблема — бракує потужностей насіннєвих заводів. Тому контейнерні заводи CIMBRIA, безперечно, стануть у пригоді українському агросектору.

«Наші контейнерні насіннєві заводи доступні за ціною не тільки для великих сільгоспвиробників, а й для пересічних середніх фермерів. Принаймні вони вирішують дві проблеми: логістики, адже виробництво насіння може бути розміщене безпосередньо біля ділянок гібридизації, та мобільності — якщо плани змінилися, завод легко переміщується на нову локацію та може розпочати там роботу протягом буквально трьох-чотирьох днів», — зазначив пан Дьяков.

Він додав, що після входження CIMBRIA до складу корпорації AGCO відкрилися принципово нові можливості для підвищення рівня сервісу та якісного фінансового інструментарію для клієнтів. За словами Андрія Дьякова, компанія отримала можливість пропонувати покупцям насіннєвого чи елеваторного обладнання лінії фінансування AGCO лише під 3–5% річних. Наразі ці фінансові рішення вивчаються, і вже у квітні-травні CIMBRIA буде готова презентувати їх на ринку.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що OSTCHEM RETAiL до 15% угод на мінеральні добрива  уклали за програмою зернообміну

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...