Новини / Технології     25 вересня 2023 11:03

Нафтовий концерн Orlen випробовує перший водневий локомотив у Польщі

Стратегія Orlen до 2030 року передбачає 7,4 мільярдів злотих ($1,7 млрд) інвестицій у водневі технології на основі відновлюваних джерел енергії та технології переробки побутових відходів у водень

Orlen планує інвестувати у водневі технології $1,7 млрд до 2030 року Польський нафтовий концерн Orlen випробував перший водневий локомотив на маршруті з Ґдині до Хеля.

Локомотив розробив польський виробник залізничних транспортних засобів PESA Bydgoszcz, повідомляє Polskie Radio.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Директор Бюро водневих технологій і синтетичних палив групи Orlen Ґжегож Юзьвяк розповів, що локомотив планують випробувати у різних місцях Польщі, зокрема для промислового використання, до середини 2024 року.

Після всіх перевірочних тестів і підготовки нашого заводу з точки зору безпеки для впровадження такого транспортного засобу ми очікуємо, що наступного року локомотив розпочне свою основну роботу, – зазначив він.

Зазначається, що стратегія Orlen до 2030 року передбачає 7,4 мільярда злотих ($1,7 млрд) інвестицій у водневі технології на основі відновлюваних джерел енергії та технології переробки побутових відходів у водень.

Нагадаємо, Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України повідомило, що в межах щорічного Саміту Міжнародного транспортного форуму у Лейпцигу українська делегація провела зустріч з представниками концерну Siemens Mobility.

У межах міжнародної виставки Transport logistic 2023 у Мюнхені делегація АТ  “Укрзалізниця” підписала меморандум про взаєморозуміння та співробітництво з німецькою логістичною компанією Global asset and logistics company (VTG GmbH) та провела низку зустрічей з представниками європейських компаній, які працюють на ринку залізничних перевезень.

Попри низьку активність торгівлі в напрямку Європи, відновилась активність поставки в українські глибоководні порти. Тому попит на автомобільні перевезення стабільний, навіть дещо зріс у порівнянні з минулим тижнем. Водночас вартість логістики зросла на 5-10€/т в різних напрямках.

Водночас трейдери змушені закладати все більше витрат на простій суден (до 30 днів) у ціну, що вбиває економіку для виробника.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також