Новини / Кооперативи     24 січня 2022 17:30

Нафтогаз планує переводити свої ТЕЦ на солому

Отримані в управління ТЕЦ почнуть переводити на відновлювальні джерела енергії приблизно в кінці квітня поточного року

ТОВ «Нафтогаз Тепло», що є дочірньою компанією НАК «Нафтогаз України», планує перевести частину ТЕЦ на біопаливо, зокрема, і на солому. Про це заявив керівник ТОВ «Нафтогаз Тепло» Віталій Михайльо в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

 «Ми зараз знаходимося в режимі формулювання моделі партнерських відносин: є, наприклад, малий місцевий бізнес, який знатиме, що компанії для вироблення тепла та електроенергії щороку потрібна певна кількість біосировини. Нехай це буде щепа чи солома. Це ще може бути спеціально перероблене сміття», — сказав він.

За словами керівника «Нафтогаз Тепло» це може стати взаємовигідним бізнесом як для компанії, так і для місцевих підприємців.

«Тобто ми кажемо, що готові будь з ким із вас укласти довгострокові контракти, наприклад, на 10 років, щоб ви могли під ці довгі контракти інвестувати гроші в розвиток свого бізнесу. Це дає дуже серйозний поштовх для розвитку місцевого бізнесу. Те саме робиться в Данії, країнах Балтії та ін», — додав він.

За словами Михайльо, отримані в управління ТЕЦ почнуть переводити на відновлювальні джерела енергії приблизно в кінці квітня поточного року.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, що уряд має ввести безвідсоткове кредитування для будівництва біогазових станцій. 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Матеріали по темі

Кооперативи        12 квітня 2022 14:50

Агрохолдинг Harvest Holding почав посівну

Кооперативи        11 квітня 2022 19:31

Астарта “переїжджає” на Кіпр