Новини / Кооперативи     24 січня 2022 17:30

Нафтогаз планує переводити свої ТЕЦ на солому

Отримані в управління ТЕЦ почнуть переводити на відновлювальні джерела енергії приблизно в кінці квітня поточного року

ТОВ «Нафтогаз Тепло», що є дочірньою компанією НАК «Нафтогаз України», планує перевести частину ТЕЦ на біопаливо, зокрема, і на солому. Про це заявив керівник ТОВ «Нафтогаз Тепло» Віталій Михайльо в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

 «Ми зараз знаходимося в режимі формулювання моделі партнерських відносин: є, наприклад, малий місцевий бізнес, який знатиме, що компанії для вироблення тепла та електроенергії щороку потрібна певна кількість біосировини. Нехай це буде щепа чи солома. Це ще може бути спеціально перероблене сміття», — сказав він.

За словами керівника «Нафтогаз Тепло» це може стати взаємовигідним бізнесом як для компанії, так і для місцевих підприємців.

«Тобто ми кажемо, що готові будь з ким із вас укласти довгострокові контракти, наприклад, на 10 років, щоб ви могли під ці довгі контракти інвестувати гроші в розвиток свого бізнесу. Це дає дуже серйозний поштовх для розвитку місцевого бізнесу. Те саме робиться в Данії, країнах Балтії та ін», — додав він.

За словами Михайльо, отримані в управління ТЕЦ почнуть переводити на відновлювальні джерела енергії приблизно в кінці квітня поточного року.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, що уряд має ввести безвідсоткове кредитування для будівництва біогазових станцій. 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Матеріали по темі