Новини    05 лютого 2023 20:08

На Волині створять інноваційний агрокластер

Волинь має чудові перспективи для розвитку: це і близькість до кордону, розвинена автотранспортна і залізнична інфраструктура та два пункти пропуску

Волинська Агенція регіонального розвитку допомагає громадам залучати бізнес та інвесторів з тим, аби запрацював повний цикл, щоб тут вирощували, переробляли та зберігали, повідомив голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, пише Децентралізація.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Волинь має чудові перспективи для розвитку: це і близькість до кордону, розвинена автотранспортна і залізнична інфраструктура та два пункти пропуску, які дозволяють максимально швидко провести зустрічі з закордонними партнерами.

Тому потрібно працювати над умовами для створення і розвитку прибуткових бізнес-структур, які приноситимуть гроші в бюджети ваших громад. Кластеризація дає можливість створювати додану вартість до будь-якого продукту. Адже ми стаємо не просто виробниками чи постачальниками продукції, але й створюємо нові робочі місця. Тому ми маємо говорити про перспективи і розвивати Волинський регіон, — переконаний нардеп В’ячеслав Рубльов.

Як зазначила голова Ковельської районної адміністрації Ольга Черен, за минулий місяць в районі значно зросла кількість зареєстрованих фізичних осіб-підприємців. Це свідчить про те, що бізнес хоче працювати, може створювати нові робочі місця і шукає для цього можливості. І головне завдання влади — допомогти їм у цьому.

Нагадаємо, компанія Precision Planting представила новий мобільний застосунок Panorama для польових даних. Презентація новинки відбулася під час 30-ї щорічної зимової конференції компанії.

Український додаток “Пасіка у смартфоні” вийшов на міжнародні ринки. Українська “Пасіка у смартфоні” успішно використовується у Польщі та Канаді.

Вінницьке підприємство учасник агрокластера “АгроВін” розробило технологію дистанційного пошуку мін на полях за допомогою сільськогосподарської техніки.

На Дніпропетровщині компанія розробила технологію вирощування зелені з рекордною врожайністю.

У Рівненській обласні  у Гощі розвивають високотехнологічну птахоферму, де розміщені інкубатори, яких у світі — одиниці.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...