Новини    05 жовтня 2022 20:28

На Рівненщині використовують рідкісні високотехнологічні інкубатори (ФОТО)

Потужність одноразової закладки в 57 тисяч яєць

У Рівненській обласні  у Гощі розвивають високотехнологічну птахоферму, де розміщені інкубатори, яких у світі — одиниці,  повідомляють у Рівненській ОДА.

На підприємстві ТОВ “Хайчікен” використовують високотехнологічний цех з інкубації яєць, який має потужність одноразової закладки в 57 тисяч яєць та обладнання бельгійського виробництва.

Процес інкубації яєць є повністю автоматизований: спеціальні датчики зчитують інформацію зі шкарлупи після цього кожні дві години яйця змінюють кут нахилу. Ще є обладнання для відновлення функцій фертильності, інкубатори для вакцинації курчат, спецавтомобілі для їх перевезення.

Потужність на один рік цього обладнання становить понад 6 млн курчат. Це повністю забезпечує потреби господарств підприємства у молодняку птиці. Також товариство реалізовує курчат бройлера іншим птахопідприємствам області.

ТОВ “Хайчікен” входить до групи компаній “Полісяночка”. Спеціалізуються на рослинництві, комбікормах, птахівництві. Таким чином компанія налаштувала замкнутий цикл виробництва.

На підприємстві вже почали переходити на тверде паливо. З весни розпочато виготовлення пелетів для власних потреб.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв, що на Закарпатті розробили програму підтримки вівчарства.

Олександра Марченко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...