Новини    13 листопада 2023 19:07

На Вінниччині продають цех із виробництва соків

Власник, у якого це непрофільний актив, готовий продати підприємство за $700 тис., або 250 $/м² (обладнання у вартість не входить)

Підприємство із виробництва харчових продуктів у с. Строїнці на Вінниччині виставили на продаж, повідомляє Аgroportal.

На 1,14 га розташована промислова нерухомість площею 2797,4 м².

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

До будівель та споруд входять: вінцех, цех виготовлення соків, цех виготовлення чипсів, морозильні та холодильні камери, адміністративно-побутові приміщення.

Нинішній орендар виготовляє соки та фруктові чипси.

Власник, у якого це непрофільний актив, готовий продати підприємство за $700 тис., або 250 $/м² (обладнання у вартість не входить).

Нагадаємо, на приватизаційному аукціоні Фонд державного майна продав непрацюючий Мурафський кар’єр на Вінниччині за 25 мільйонів гривень.

У Державному фонді майна відзвітували про результати малої приватизації. Зокрема, за об’єкти вдається виручати в рази більше грошей, аніж планувалося.

Фонд держмайна України з початку відновлення малої приватизації у вересні 2022 року залучив понад 1,24 млрд грн приватних інвестицій в аграрні активи. В середньому по три підприємці змагалися за 25 державних об’єктів. Це призвело до їх подорожчання приблизно втричі.

Фонд державного майна готує новий аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу ДП “Білгород-Дністровський морський торговельний порт (МТП)”. Це буде вже п’ята спроба продати актив, адже призначені на 6 та 14 червня цього року приватизаційні аукціони із продажу ЄМК ДП “Білгород-Дністровський МТП” за ціною 184,9 млн грн не відбулися через відсутність заявок учасників.

У 2023 році економічний ефект приватизації склав 3,4 млрд гривень. Це не лише кошти від продажу об’єктів, а й виплата боргів перед бюджетом та працівниками, які роками накопичувались на збиткових підприємствах.

За 7 місяців 2023 року до державного бюджету надійшло понад 450 мільйонів гривень від здачі в оренду державного майна. З початку року ФДМУ уклав 1 043 нових договорів — це тисячі нових можливостей для малого та середнього бізнесу, який створює нові робочі місця, сплачує податки та підтримує економіку країни під час війни.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...