Новини    16 серпня 2022 19:58

На український ринок виходять нові мікродобрива

Усі продукти торгової марки VECTA мають векторну дію, спрямовану на вирішення конкретних завдань

ALFA Smart Agro виводить на український ринок нову торгову марку VECTA — мікродобрива преміум-класу, які відповідають сучасним вимогам у живленні рослин. Лінійка VECTA — це 6 продуктів, призначених для різних сільськогосподарських культур. Першим розпочато виробництво комплексного органо-мінерального добрива VECTA Action, повідомляє Agroportal.

“Вихід на ринок торгової марки VECTA — важлива подія для ALFA Smart Agro. Нові продукти є результатом багаторічної роботи команди науковців, оскільки ми підняли планку вимог до ефективності дуже високо. Ми планували випустити всі 6 продуктів лінійки в березні-квітні, але були змушені відтермінувати початок виробництва. Запуск у 2022 р. VECTA Action став можливим завдяки злагодженій роботі R&D департаменту та виробництва, адже відпрацьовувати технологію нового продукту зараз дуже складно”, — зазначила комерційна директорка ALFA Smart Agro Тетяна Мосендз і додала, що у 2022 р. українські аграрії вже почнуть застосовувати нові розробки в полях.

Усі продукти торгової марки VECTA мають векторну дію, спрямовану на вирішення конкретних завдань. Такий підхід (чітка мета — направлена дія) дозволяє досягти більшої ефективності у живленні культур. Але розробка таких препаратів є тривалим процесом, оскільки науковцям потрібно знайти ідеальний баланс між десятками різних компонентів, що мають входити до складу продукту.

Читайте також: Через зростання цін на добрива найбільше постраждають дрібні агровиробники — LNZ

VECTA Action містить 28 активних компонентів (серед них основні елементи живлення, полісахариди, комплекс 17 амінокислот та гормональні сполуки). Головне завдання препарату — стимулювати схожість насіння, посилювати енергію проростання та сприяти розвитку потужної кореневої системи. У компанії наголосили, що VECTA Action є оптимальним біостимулятором для озимих зернових та озимого ріпаку.

Польові дослідження підтвердили, що застосування VECTA Action під час протруювання насіння озимої пшениці дає приріст урожаю від 10% до 20% у порівнянні з препаратами-конкурентами.

Нагадаємо, військові рф вивозять вкрадену продукцію з елеваторів ГК “Прометей”, що розташовані на тимчасово неконтрольованій українською владою території Запорізької та Миколаївської областей. Зокрема, йдеться про грабіж зернових, олійних, а також мінеральних добрив з “Пологівського” (Запорізька обл., Пологівський р-н) та “Снігурівського” (Миколаївська обл., Снігурівський р-н) елеваторів.

Підвищення цін на продукти неминуче, оскільки війна в Україні впливає на собівартість виробництва. Російське вторгнення призвело до зростання цін на добрива, корми для тварин та паливо, що позначилося на виробництва, а потім позначиться і на споживачах Великої Британії.

Тим часом країни Африки знову можуть купувати сільськогосподарську продукцію та добрива в росії.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...