На українському ринку з’явилися цукати з соснових шишок

Магазин екопродуктів “Смак Карпат” розпочав виробництво та продаж цукатів із соснових шишок. Зауважується, що продукт хвойного дерева дозволяє вести ефективну боротьбу з бактеріальними та вірусними інфекціями, а також має протигрибкову дію. Про це інформує пресслужба екомагазину на сторінці в Instagram.
Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter
Зазначається, що цукати на смак як жувальні цукерки з хвойним присмаком.
Переглянути цей допис в Instagram
Десерт, приготований з шишок, відрізняється сильно вираженою знеболюючою дією. Наприклад, хто має проблеми з суглобами, після накладення компресу з такого засобу, біль значно зменшується і знімається набряклість.
Інші корисні властивості цього продукту: підсилює стійкість клітин організму до нестачі кисню; відновлює тканини після інсульту; корисний при інтоксикаціях; перешкоджає загибелі нейронів; ефективно усуває запалення; прискорює метаболізм; знижує вміст холестерину; збагачує кров залізом, що корисно при анемії; покращує настрій, позбавляє від стресів і неспокою; лікує від паразитів.
Ціна 100 г складає 100 грн. Першу партію унікального продукту розпродали за лічені години.
Нагадаємо, освітній проєкт для молоді “Розумний город”, започаткований компанією “Контінентал”, стартував учетверте. У межах ініціативи діти вивчають основи агрономії, технології землеробства та вже другий рік поспіль здобувають досвід у волонтерстві. Адже з вирощених учасниками проєкту овочів готують сухі борщі, а з лікарських трав формують чай для українських захисників.
Якщо в сезон на ягодах, фруктах чи овочах не вдається заробити пристойні гроші, не варто впадати у відчай. Виходом можуть стати пастила та цукати, якими українці з задоволенням ласують цілий рік.
Велика німецька мережа органічної продукції шукає українських виробників для співпраці, повідомляє “Дія.Бізнес”.
Сільські домогосподарства, дрібні фермери та малі сільськогосподарські підприємства отримають допомогу у межах проєкту на загальну суму 15,5 млн доларів США, що фінансується Європейським Союзом (ЄС) та реалізується Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО).
Анна Лиса