Новини    03 травня 2023 14:12

Компанія “Контінентал” запустила проєкт для молоді “Розумний город”


Освітній проєкт для молоді “Розумний город”, започаткований компанією “Контінентал”, стартував учетверте. У межах ініціативи діти вивчають основи агрономії, технології землеробства та вже другий рік поспіль здобувають досвід у волонтерстві. Адже з вирощених учасниками проєкту овочів готують сухі борщі, а з лікарських трав формують чай для українських захисників.

Про це повідомляє пресслужба компанії “Контінентал”.

Відзначається, що учасники “Розумного городу” цьогоріч вирощуватимуть уже традиційні овочі борщового набору: буряк, капусту, моркву, цибулю й перець. Серед лікарських трав — мальву та нагідки. Вперше збиратимуть урожай арахісу, який планують додавати до енергетичних батончиків і гарбузів, з яких готуватимуть цукати.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

У попередні сезони проєкт залучав дітей із сільської місцевості, та цього року “Розумний город” підтримала одна зі шкіл Тернополя — тут вирощуватимуть мікрозелень. За підтримки “Контінентал” у навчальному закладі облаштовують спеціальну установку з автоматичним поливом та освітленням.

Загалом до проєкту долучилося понад 150 дітей з Тернопільської, Хмельницької та Львівської областей. “Контінентал” забезпечує учасників насінням, матеріалами для вирощування, а також надає агрономічний супровід. Окрім того, компанія знаходить місця для переробки вирощеного врожаю та допомагає доставляти готову продукцію захисникам України.

Цьогоріч “Розумний город” не лише розширив свою географію, а й залучив партнерів: проєкт підтримало Посольство Королівства Нідерландів та компанії-виробники насіння і добрив.

Довідка. “Контінентал Фармерз Груп” — об’єднана компанія, яка сформована на основі активів “Мрія Агрохолдинг” та Continental Farmers Group. Земельний банк “Контінентал Фармерз Груп” — 195 тис. га в Західній Україні.

Нагадаємо, “Контінентал Фармерз Груп” торік у червні підготував потужності для зберігання та перероблення нового врожаю, зокрема й елеваторний комплекс на 87 тис. т, придбаний минулого року в Івано-Франківській області. У листопаді 2022 стало відомо, що у Контінентал врожай гречки та картоплі перевищив заплановані об’єми.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...