Новини    26 березня 2023 20:59

На українському Дунаї планують побудувати новий пасажирський порт

Будівництво пасажирського термінала поруч з переправою та вантажним терміналом є в планах інвесторів після закінчення війни

Після закінчення війни на Дунаї поблизу поромної переправи Орлівка-Ісакча, що з’єднує Україну і Румунію, на українському березі можуть побудувати пасажирський термінал для обслуговування круїзних суден. Про це розповів один з інвесторів і ініціаторів створення переправи Юрій Дімчогло в інтерв’ю ЦТС.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Так, будівництво пасажирського термінала поруч з переправою та вантажним терміналом є в планах інвесторів після закінчення війни, яку розв’язала росія.

Ми бачимо перспективу у відродженні пасажирських перевезень на Дунаю. Це можуть бути перевезення лише на українській частині – з Рені до Вилково через Орлівку, Ізмаїл та Кілію – або міжнародні пасажирські перевезення між Україною та Румунією. З Орлівки дуже зручно добиратись до румунських міст на Дунаї , таких як Ісакча, Тулча, Галац та Бреїла, – пояснив Дімчогло.

Нагадаємо, Ренійська міська рада надала ТОВ “Девелопмент Рені Термінал” попередній дозвіл на будівництво мультимодального термінала в Ренійському морському порту.

З 1 по 20 березня експорт склав 530 тис. тонн проти 520 тис. тонн у лютому та 385 тис. тонн у січні за аналогічний період. Березневий експорт автомобілями включає 101 тис. тонн кукурудзи, 58 тис. тонн пшениці, 45 тис. тонн соняшнику, 43 тис. тонн соняшникової олії та 34 тис. тонн соєвих бобів.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...