Новини / Логістика     26 серпня 2023 13:09

На Одещині судна завантажуватимуть зерном лише “по-білому” – Кіпер


Завантаження суден (барж) в Одеській області віднині відбуватиметься виключно за умови проведення попереднього аналізу законності походження зерна. Усі митні декларації мають бути зареєстровані до навантаження експортного товару.

Про це повідомив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

За його словами, у такий спосіб на Одещині посилюють дисципліну, облік та звітність у сфері зовнішньоекономічної діяльності в умовах правового режиму воєнного стану.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Новий механізм контролю за експортною продукцією відпрацьований впродовж місяця Одеською митницею, Головним управлінням ДПС в Одеській області, а також Територіальним управлінням БЕБ в Одеській області.

“У період воєнного стану кожен з нас має робити свій вклад у Перемогу, наразі наша економіка потребує підтримки, а детінізація експорту продукції дозволить наповнювати бюджети податками. На умовах партнерства, у форматі win-win, у легального бізнесу була і залишається можливість приєднатися до відкритого меморандуму про співпрацю між Одеською обласною державною (військовою) адміністрацією, органами державної влади, органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання. Цей меморандум є взаємним, добровільним та паритетним, до якого вже приєдналися 26 компаній”, – підкреслив Кіпер.

Він зауважив, що меморандум визначає зміцнення співпраці в аграрному, транспортному та продовольчому секторах, стратегічне партнерство для вирішення питань продовольчої безпеки.

“Наразі здійснюється процес напрацювання конструктивних змін до згаданого наказу, з метою усунення обтяжень, які виникають для “білих” експортерів, зокрема, робота триває з профільними Асоціаціями”, – наголосив Кіпер.

Нагадаємо, ПрАТ “Українське Дунайське пароплавство” (УДП) досягнуло рамкової домовленості з TTS Group S.A. щодо можливості здійснення перевалки на рейдових стоянках порту Констанца (Румунія).

“Українське дунайське пароплавство” відкрило тендери з перевезення агропродукції баржами до європейських портів.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також