Новини / Логістика     28 червня 2023 11:08

Дунайське пароплавство оголосило тендери на перевезення агропродукції баржами


“Українське дунайське пароплавство” відкрило тендери з перевезення агропродукції баржами до європейських портів.

Про це повідомив в.о. генерального директора УДП Дмитро Москаленко.

“УДП завжди було прихильником прогнозованого, але ринкового та прозорого механізму формування тарифів. З огляду на дуже високу кількість заявок від клієнтів, послуги з перевезення агропродукції на липень виставляємо на тендер”, — зазначив  Москаленко.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

За його словами, ажіотажний попит на перевезення агропродукції з українських дунайських портів до Констанци повертається, адже це найбільш стабільний логістичний напрям.

Перші торги заплановані на 29 червня. Перевозити зернові планують з портів Рені або Ізмаїл до портів Констанца (Румунія) або Русе та Сілістра (Болгарія).

Довідка: ПрАТ “УДП” здійснює річкові вантажоперевезення по Дунаю та морські вантажоперевезення. До складу вантажного річкового флоту входять 75 самохідних та 245 несамохідних суден. Морський вантажний флот представлений сімома суднами дедвейтом 3,3-4 тис. тонн (шість суховантажів типу “Ізмаїл” та один танкер “Десна”). Основу вантажів складає металургійна сировина, що постачається до придунайських країн. Річковий пасажирський флот компанії представлений теплоходами “Молдавія”, “Україна”, “Дніпро” та “Волга”.

Нагадаємо, ПрАТ “Українське Дунайське пароплавство” (УДП) досягнуло рамкової домовленості з TTS Group S.A. щодо можливості здійснення перевалки на рейдових стоянках порту Констанца (Румунія).

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також