Новини / Логістика     05 грудня 2022 19:27

На Одещині рух через залізничний переїзд на шляху до Бухареста закриють на тиждень – “Укравтодор”

Рух зупинять у вівторок, 6 грудня, з 23:00, а поновити його планують 12 грудня з 5:00

Майже на тиждень в Одеській області закриють рух для всіх видів транспорту через залізничний переїзд біля смт Сарата на автодорозі М-15 Одеса—Рені (на Бухарест), повідомляє Служба автомобільних доріг в Одеській області.

Так, рух зупинять у вівторок, 6 грудня, з 23:00, а поновити його планують 12 грудня з 5:00.

Враховуючи велику кількість скарг щодо заторів, стану покриття на залізничному переїзді, “Укрзалізниця” проводитиме аварійно-ремонтні роботи. Мета робіт — ліквідувати аварійну ситуацію, яка сталася на переїзді біля смт Сарата, шляхом підняття колій, що вирівняє поздовжній профіль ділянки переїзду і дасть змогу транспорту з більшою швидкістю перетинати зазначену ділянку. Також проведуть ремонт покриття на переїзді на підходах до нього.

На час проведення робіт об’їзд буде здійснюватися через дорогу місцевого значення О162235 та територіального значення Т-16-43 через села Ярославка та Кулевча в обох напрямках — на міста Ізмаїл та Одеса. Саме цей маршрут об‘їзду — найкоротший та має задовільний стан дорожнього покриття.

Силами патрульної поліції буде надано допомогу у місцях об’їздів, для додаткового інформування та перенаправлення руху транспортного потоку. Учасників дорожнього руху буде поінформовано про маршрут об’їзду за допомогою дорожніх знаків.

Нагадаємо, Україна та Польща домовились максимально спростити проїзд вантажівок з паливом, що має велике значення для подолання жорсткого дефіциту бензинів та дизельного пального в Україні. Про це повідомили в міністерстві інфраструктури.

Електронна черга дозволила зробити прозорим планування заходу та виходу суден у портах Великої Одеси, однак вона не розв’язує проблему інспекції в Босфорі.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також