Новини    27 серпня 2023 14:09

На Миколаївщині у ГК “Прометей” почали жнива соняшнику

На першому етапі збору отримують врожайність середніх для області показників

На Миколаївщині у ГК Прометей розпочали збирати врожай соняшника. Цього сезону в компанії планують зібрати соняшник з 7,9 тис. га, повідомила пресслужба ГК.

Збирання олійної розпочали в приблизно в ті ж строки, що й минулого року. На першому етапі збору отримують врожайність середніх для області показників.

У Баштанському районі області, де зосереджена левова частка посівів соняшнику “Прометея”, все літо тримаються високі температури. Спекотна погода впливає на вегетацію культури, часто вона “згоряє”, не досягнувши потенційної продуктивності, — зазначив технолог-агроном компанії Ілля Троїцький.

Довідка: ГК “Прометей” — торгово-виробниче об’єднання, яке спеціалізується на закупівлі, зберіганні, доопрацюванні та логістиці зернових культур та соняшнику.

Нагадаємо, група компаній “Прометей” підписала лізингову угоду з ПУМБ на 3 мільйони доларів. Договір лізингу з ПУМБ передбачає виробництво залізничних вагонів для перевезення зерна.

У лютому група компаній “Прометей” придбала 7 тягачів з причепами DAF та напівпричепами WIELTON. Угода відбулась коштом 38 млн грн ліміту, виділеного OTП-Банком в межах лізингової програми. Придбання вантажівок стало черговим кроком по реалізації стратегії транспортної незалежності компанії. Найближчим часом планується довести кількість зерновозів до 100 одиниць.

Раніше один з елеваторів ГК “Прометей” відновив свою діяльність на Харківщині.

ГК “Прометей” направила транш у 500 тис. грн на закупівлю гуманітарної допомоги регіональним підрозділам ЗСУ та Територіальної оборони.

Раніше також “Прометей” виділили 2 млн грн для гуманітарної допомоги армії.

Збір цьогорічних зернових у ГК “Прометей” розпочали з озимого ячменю. Площі з цією культурою розташовані переважно в Баштанському районі Миколаївської області.

Виробничий напрям ГК “Прометей” відзвітував про закінчення жнив ранніх зернових. Площа збору пшениці в Миколаївській області склала 6 500 га, всього було намолочено понад 45 тис. т збіжжя.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...