Новини    26 вересня 2023 18:37

На Львівщині відкрили новий млин, який щодоби перероблятиме до 65 тонн пшениці

Для будівництва другої черги елеватора та для будівництва млина були залучені власні кошти та гроші з держаних програм

Нове борошномельне підприємство “Самбір Млин” відкрили на Львівщині. Млин щодоби перероблятиме 60-65 тонн пшениці та вироблятиме 50 тонн борошна різних сортів. Також тут виготовлятимуть висівки, які можна буде споживати, або ж використовувати у кормах для тварин, повідомляє Lviv.media.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Це наступний етап розвитку елеваторних потужностей ТОВ, який загалом містить будівництво зернового елеватора, борошномельного підприємства — млина, та лінії з виготовлення паливної гранули, зазначають у товаристві. Будівництво підприємства розпочали в кінці грудня 2022 року.

Для будівництва другої черги елеватора та для будівництва млина були залучені власні кошти та гроші з держаних програм. Компанія скористалася державною програмою “Доступні кредити 5-7-9%” для переробних сільськогосподарських підприємств і виграла грант на купівлю виробничого обладнання.

Представник компанії-інвестора Степан Козицький зазначив, що підприємство збудували досить швидко, і що саме виробництва цього напрямку варто розвивати в Україні.

Підприємство на 80% автоматизоване. Щоб його обслуговувати знадобиться два десятки людей.

Нагадаємо, у серпні компанія “Волинь-зерно-продукт” добудувала та вже запустила свій четвертий і найпотужніший  борошномельний комплекс. Нове підприємство оснащене сучасним обладнанням від світового виробника.

У Конотопському районі Сумської області на базі діючого комплексу напільного зберігання встановили два силоси МСВУ 165.16 виробництва “ЛУБНИМАШ”. Кожен силос має об’єм одночасного зберігання 6 800 тонн.

На Тернопільщині створили унікальний генератор на біовідходах.

Компанія Cygnet забезпечила постійну роботу елеваторів. Про це розповів генеральний директор Cygnet Ігор Шилюк, передає Landlord.

Мінагропрод та Міжнародна фінансова корпорація (International Finance Corporation, IFC) підготували програму підтримки пільгового кредитування для українських аграріїв на загальну суму понад $1 мільярд.

Українська зернова асоціація звернулася до уряду з проханням ініціювати внесення змін до постанови КМУ щодо питання об’єктів критичної інфраструктури та включити зернозберігальні підприємства до об’єктів критичної інфраструктури.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...