Новини    14 листопада 2023 18:47

На Київщині звели першу чергу елеватора

На підприємстві встановили зерносушарку продуктивністю 40 т на годину по пшениці

На Київщині ввели в експлуатацію першу чергу елеватора загальним об’ємом зберігання 12 тис. т, повідомила пресслужба проєктувальної компанії АКТИВПРОЕКТ.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

На підприємстві встановили зерносушарку продуктивністю 40 т на годину по пшениці. Проєктування елеватора почали в грудні минулого року, а вже пусконаладку обладнання провели до початку жнив.

У березні 2023 року на одній з конференцій презентували модель доповненої реальності саме цього елеватора.

Такі питання як розміщення будівель та споруд, розв’язки технологічних вузлів, габарити та висоти при заливці/монтажу тощо вирішувались через доповнену реальність, зі смартфона замовника на ділянці. І вся команда дивиться у смартфон як у камеру режисера на зйомках фільму, — пояснили у пресслужбі.

Нагадаємо, у Конотопському районі Сумської області на базі діючого комплексу напільного зберігання встановили два силоси МСВУ 165.16 виробництва “ЛУБНИМАШ”. Кожен силос має об’єм одночасного зберігання 6 800 тонн.

На Черкащині “ЛУБНИМАШ” продовжує роботи з будівництва елеватора, загальна потужність якого становить 24 тисячі тонн одночасного зберігання.

На Тернопільщині створили унікальний генератор на біовідходах.

Компанія Cygnet забезпечила постійну роботу елеваторів. Про це розповів генеральний директор Cygnet Ігор Шилюк, передає Landlord.

Мінагропрод та Міжнародна фінансова корпорація (International Finance Corporation, IFC) підготували програму підтримки пільгового кредитування для українських аграріїв на загальну суму понад $1 мільярд.

Українська зернова асоціація звернулася до уряду з проханням ініціювати внесення змін до постанови КМУ щодо питання об’єктів критичної інфраструктури та включити зернозберігальні підприємства до об’єктів критичної інфраструктури.

На Хмельниччині на одному з елеваторів збільшують потужності зберігання. Завод “ЛУБНИМАШ” змонтував там два силоси загальною місткістю 25 515 тонн кожний та діаметром 32 метри.

На Житомирщині звели нові елеваторні потужності. Металічні місткості, транспортне обладнання виготовила компанія “ЛУБНИМАШ”.

На Дніпропетровщині зводиться новий елеватор. Наразі вже змонтований перший силос діаметром 27,5 метра та об’ємом 9663 м³,

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...