Новини    06 листопада 2023 19:48

На Дніпропетровщині зводять новий елеватор

Нині на будівництві розпочали монтаж другого такого самого силосу

На Дніпропетровщині зводиться новий елеватор. Наразі вже змонтований перший силос діаметром 27,5 метра та об’ємом 9663 м³, повідомляє пресслужба компанії “ЛУБНИМАШ”, що постачає обладнання.

Нині на будівництві розпочали монтаж другого такого самого силосу.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Транспортне обладнання на цьому елеваторному комплексі буде продуктивністю 175 тонн на годину, також від заводу “ЛУБНИМАШ”.

Нагадаємо, у Конотопському районі Сумської області на базі діючого комплексу напільного зберігання встановили два силоси МСВУ 165.16 виробництва “ЛУБНИМАШ”. Кожен силос має об’єм одночасного зберігання 6 800 тонн.

На Черкащині “ЛУБНИМАШ” продовжує роботи з будівництва елеватора, загальна потужність якого становить 24 тисячі тонн одночасного зберігання.

На Тернопільщині створили унікальний генератор на біовідходах.

Компанія Cygnet забезпечила постійну роботу елеваторів. Про це розповів генеральний директор Cygnet Ігор Шилюк, передає Landlord.

Мінагропрод та Міжнародна фінансова корпорація (International Finance Corporation, IFC) підготували програму підтримки пільгового кредитування для українських аграріїв на загальну суму понад $1 мільярд.

Українська зернова асоціація звернулася до уряду з проханням ініціювати внесення змін до постанови КМУ щодо питання об’єктів критичної інфраструктури та включити зернозберігальні підприємства до об’єктів критичної інфраструктури.

На Хмельниччині на одному з елеваторів збільшують потужності зберігання. Завод “ЛУБНИМАШ” змонтував там два силоси загальною місткістю 25 515 тонн кожний та діаметром 32 метри.

На Житомирщині звели нові елеваторні потужності. Металічні місткості, транспортне обладнання виготовила компанія “ЛУБНИМАШ”.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...