Новини / Фінанси     21 травня 2023 16:34

На Хмельниччині аграріям компенсуватимуть витрати на техніку, худобу і насіння з обласного бюджету

Перелік документів, необхідний для участі в конкурсі, визначений Порядком використанням коштів, передбачених в обласному бюджеті для підтримки Програми розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2023-2027 роки затверджений наказом обласної військової адміністрації від 21.11.2022 року №483/2022-н

Комісія з надання бюджетної підтримки з обласного бюджету суб’єктам господарювання за Програмою розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2023-2027 роки, розпочала прийом документів від суб’єктів господарювання на отримання фінансової підтримки з обласного бюджету, проінформували в облраді.

До складу комісії входять  депутати обласної ради Тетяна Зеленко, Ігор Гай, Руслан Петльований, Володимир Присяжний, Михайло Пухкий, Олександр Розізнаний, Юрій Смаль, представники Департаменту фінансів, управління розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин облдержадміністрації, ГУ Держпродспоживслужби в області, Управління західного офісу Держаудитслужби в області, ГУ “ДПС в області, Хмельницької філії ДП “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин”.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

До участі в конкурсі допускаються:

  • особисті селянські господарства, які утримують три і більше корів;
  • фізичні особи-підприємці, фермерські господарства, які мають в обробітку до 30 га землі;
  • сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи.

З обласного бюджету кошти виділяються на такі напрямки:

  • часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання, технологічного обладнання для виробництва та переробки сільськогосподарської продукції;
  • бюджетна дотація за утримання телиць у віці з 12 до 15 місяців;компенсація вартості придбаного високорепродукційного, сертифікованого насіння нішевих культур (жито, гречка, просо, кмин, сочевиця) та лікарських культур вітчизняного виробництва.

Перелік документів, необхідний для участі в конкурсі, визначений Порядком використанням коштів, передбачених в обласному бюджеті для підтримки Програми розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2023-2027 роки затверджений наказом обласної військової адміністрації від 21.11.2022 року №483/2022-н за посиланням, – зазначили у повідомленні.

Термін подання заявок – до 13 грудня 2023 року.

Документи для участі в конкурсі приймаються за адресою: м.Хмельницький, вул.Свободи, 70, управління розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин облдержадміністрації, каб.314.

Довідки за телефоном: (0382) 79-49-00.

Нагадаємо, аграрії, які постраждали внаслідок бойових дій або тимчасової окупації рф, зможуть безкоштовно отримати індивідуальні юридичні консультації, а також допомогу у документуванні збитків та формуванні доказової бази про злочини проти господарств. Ці роботи фінансує Програма USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) в рамках субгранту “Підтримка агро-ММСП (мікро, малих та середніх підприємств), які постраждали від активних бойових дій або тимчасової окупації російської федерації”.

Програма USAID АГРО оголошує конкурс на співфінансування проєктів підтримки та зміцнення стійкості українських мікро, малих та середніх виробників картоплі для забезпечення продовольчої безпеки в Україні. Так, програма надасть співфінансування для 5-7 проєктів із загальним бюджетом до 26 млн грн (з розрахунку від 3,5 до 7,5 млн грн на проєкт).

Програма USAID Агро надасть 367 млн грн для співфінансування проєктів з підтримки перероблення зернових, олійних та бобових культур.

“Український державний фонд підтримки фермерських господарств” (Укрдержфонд) оголошує конкурс на отримання фінансової підтримки фермерськими господарствами для провадження виробничої діяльності та диверсифікації виробництва за бюджетною програмою “Надання кредитів фермерським господарствам”.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також