Новини    19 листопада 2023 19:33

На Черкащині запускають два переробні підприємства

Зауважується, що одне з підприємств сподіваються запустити вже в листопаді нинішнього року, а інше — на початку наступного року

Цьогоріч та у наступному році на Черкащині запустять переробні підприємства. Будівництво заводів з виробництва круп та переробки кукурудзи почали ще до повномасштабного вторгнення, розповів співзасновник інвестгрупи Time Юрій Ткаченко, пише “Прочерк”.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Елеваторне обладнання для одного з цих підприємств було завантажене на Харківщині 21 лютого 2022 року, а вже наступного дня розпочалося російське вторгнення і такі обстріли, що стало не зрозуміло не тільки те, чи вдасться привезти обладнання, але чи й вціліє воно взагалі разом з машинами, — зазначив Ткаченко.

Зауважується, що одне з підприємств сподіваються запустити вже в листопаді нинішнього року, а інше — на початку наступного року.

Керівник інвестгрупи зауважив, що фахівці з Туреччини, які мають здійснити монтаж обладнання, нарешті підтвердили, що прибудуть для виконання відповідних робіт.

Нагадаємо, на Хмельниччині готуються звести вуглецево-нейтральний індустріальний парк, де планується завод з глибокої переробки кукурудзи та ОЕЗ.

Уряд вдосконалив процес надання грантів на створення або розвиток переробних підприємств у межах програми єРобота. Завдяки цьому до кінця поточного року підприємці зможуть отримати грантів на переробку додатково ще на суму до 1 млрд грн.

До реєстру індустріальних парків включили “ВінІндастрі” у Вінниці. Воно стало вже 70-м подібним в Україні, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Уряд включив до Реєстру індустріальний парк Hempy UA, котрий спеціалізується на вирощуванні й переробленні технічних конопель, поінформував представник Кабміну у парламенті Тарас Мельничук.

У Вінниці стартувало будівництво індустріального парку Volia Agri-Food Park Vinnytsia, що спеціалізуватиметься на виробництві проміжної та кінцевої продукції харчової промисловості, наданні спеціалізованих послуг, проведенні досліджень та розробок в агрохарчовій сфері.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...