Новини    15 листопада 2023 16:59

На Хмельниччині зведуть завод глибокої переробки кукурудзи

На будівництво залучать приблизно 350 працівників, а для роботи всього індустріального парку знадобиться десь пів тисячі робітників

На Хмельниччині готуються звести вуглецево-нейтральний індустріальний парк, де планується завод з глибокої переробки кукурудзи та ОЕЗ, розповів перший заступник Городоцького міського голови Артур Косінський, повідомляє “Суспільне”.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

У майбутньому індустріальному парку розташують кілька підприємств глибокої переробки сировини, а саме завод з виготовлення неочищеного й очищеного медичного спирту з кукурудзи та завод з виробництва олій.

Близько 70% продукції, яка буде вироблятися в цьому парку, буде йти на експорт, за кордон. Ця продукція буде сертифікована, вироблятиметься виключно на сертифікованому обладнанні з найвищою нормою екологічного захисту. Тому, в плані екології — це буде екологічний проєкт, екологічний хаб, — зазначив Косінський.

Індустріальний парк будуватимуть на площі 50 гектарів. Розроблену концепцію погодили в Міністерстві економіки. Після реєстрації та обрання керуючої компанії залучатимуть учасників парку — українських та іноземних інвесторів.

Найраніші терміни запуску виробництва — 2026 рік.

На будівництво залучать приблизно 350 працівників, а для роботи всього індустріального парку знадобиться десь пів тисячі робітників.

Нагадаємо, Уряд вдосконалив процес надання грантів на створення або розвиток переробних підприємств у межах програми єРобота. Завдяки цьому до кінця поточного року підприємці зможуть отримати грантів на переробку додатково ще на суму до 1 млрд грн.

До реєстру індустріальних парків включили “ВінІндастрі” у Вінниці. Воно стало вже 70-м подібним в Україні, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Уряд включив до Реєстру індустріальний парк Hempy UA, котрий спеціалізується на вирощуванні й переробленні технічних конопель, поінформував представник Кабміну у парламенті Тарас Мельничук.

У Вінниці стартувало будівництво індустріального парку Volia Agri-Food Park Vinnytsia, що спеціалізуватиметься на виробництві проміжної та кінцевої продукції харчової промисловості, наданні спеціалізованих послуг, проведенні досліджень та розробок в агрохарчовій сфері.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...