Новини    30 жовтня 2023 13:33

В Україні створили вже 70 індустріальних парків


До реєстру індустріальних парків включили “ВінІндастрі” у Вінниці. Воно стало вже 70-м подібним в Україні, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Створено 70-й індустріальний парк в Україні. Парк “ВінІндастрі” буде розташований на Вінниччині, на площі понад 13 тис. гектарів, і буде спеціалізуватися на новітніх технологіях переробки”, – сказав премʼєр.

Вінницька міськрада стала ініціатором створення “ВінІндастрі”. Крім того, парк стане вже четвертим у місті.

На території підприємства працюватимуть над переробною промисловістю. Для міста пріорітетом є залучення до парку компаній з новітніми технологіями перероблювання та підприємств, що працюють у сферах перероблення відходів, інформації і електронних комунікацій, науково-технічної діяльності.

“ВінІндастрі” може забезпечити роботою близько 800 вінничан.

Нагадаємо, уряд включив до Реєстру індустріальний парк Hempy UA, котрий спеціалізується на вирощуванні й переробленні технічних конопель, поінформував представник Кабміну у парламенті Тарас Мельничук.

У Вінниці стартувало будівництво індустріального парку Volia Agri-Food Park Vinnytsia, що спеціалізуватиметься на виробництві проміжної та кінцевої продукції харчової промисловості, наданні спеціалізованих послуг, проведенні досліджень та розробок в агрохарчовій сфері.

Маргарита Юзяк

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...